Parduotuvė

1 cm  5 m automobilių stiliaus naktinė magija …

1 cm 5 m automobilių stiliaus naktinė magija šviesą atspindinti juosta Automobilių kėbulo motociklo puošmena automobilio lipdukas 5 spalvų atspindinti įspėjamoji juosta

1.60 €

Kategorija: Saugumas ir apsauga

Funkcijos:

Visiškai naujas ir kokybiškas. Tai savotiška šviesa, galinti atspindėti tamsoje ir naktį, atlikti įspėjimo ir priminimo vaidmenį mūsų gyvenime. Jis turi stereofoninį jausmą, atsparumą vandeniui, ilgą tarnavimo laiką ir stiprų atspindėjimą. Prekės tipas: Automobilių lipdukai Medžiaga: šviesą atspindinti juosta Spalva: Raudona, Smulkinta, Geltona, Mėlyna, Oranžinė Taikymas: universalus visiems modeliams Kelio ženklai, Greitosios pagalbos automobiliai, Automobilių durų apmušalai, Šalmai, Durys. Dydis: 500 cm / 196,85 colio x 1 cm / 0,39 colio

Į paketą įeina:

1 x 5M*1CM automobilio šviesą atspindintis lipdukas

NĖRA mažmeninės prekybos dėžutės. Saugiai supakuotas burbuliniame maišelyje.

Visos prekės bus išsiųstos per 2 darbo dienas po to, kai bus atliktas mokėjimas. Pastaba: Kinijos pašto oro paštas / siuntinys tiesiog priklauso pasaulinei pašto sistemai, kuri yra daug lėtesnė nei specialusis pristatymas. Įprastai visame pasaulyje prekės pristatomos per 7–25 darbo dienas. Ir atvykimo laikas taip pat priklauso nuo kai kurių veiksnių ir skirtingų sričių. Žemiau pateikiama bendra atvykimo laiko lentelė, kad galėtumėte suprasti:

Jei prekė yra brokuota ją gavus arba nesate ja patenkinti, grąžinkite ją per 14 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Tačiau prekės turi būti gamyklinės būklės. Prašome susisiekti su mumis iš anksto ir prieš grąžindami dar kartą patikrinkite grąžinimo adresą. Jei prekė yra sugedusi per 3 mėnesius, mes galime jums nemokamai atsiųsti naują pakaitalą arba pasiūlyti visą pinigų grąžinimą, kai gausime nekokybišką prekę. Jei prekė bus sugedusi per 12 mėnesių, galime pasiūlyti ir pakeitimo paslaugą, tačiau jūs turite sumokėti už papildomas siuntimo išlaidas.

Mūsų tikslas yra teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai visada pasiruošę išspręsti bet kokią jūsų problemą. Labai vertiname jūsų 5 Žvaigždučių TEIGIAMUS atsiliepimus ir nepalikite neigiamų atsiliepimų neprašę pagalbos.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas