Parduotuvė

1 pakavimas juokingų pagalbinių bombų maišelių …

1 pakavimas juokingų pagalbinių bombų maišelių Naujovės pagalvėlių bombų maišelių sauga ir netoksiški juokeliai smirdantys žaislai.

0.07 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

Aprašymas&Peržiūra pristatymo&politika

Apibūdinimas:

1 pakavimas juokingų pagalvėlių bombų maišelių Naujovės pagalvėlių bombų maišelių sauga ir netoksiški anekdotai smirdantys žaislai.

Savybės: Kiekviename maišelyje yra miltelių ir skysčio paketėlis. Turite išspausti paketėlį, išskirdami skystį į miltelius, kurie sureaguoja išpučia maišelį, kol iššoks, išskirdami farko kvapą. Labai smagu!!!

apibūdinimas Dydis: 907010mm

Į paketą įeina: 1* dvokiantys pielų krepšiai

Peržiūra:

Dėkojame už pirkinį

Problemos?

Norėdami susisiekti su mumis, galite sekti toliau pateiktą procesą. Yra laiko juostos skirtumų, bet mes padarysime viską, kad greitai atsakytume į jūsų klausimus:

Siuntimas

● Mes pasirūpinsime pristatymu jums per 24 valandas po apmokėjimo, išskyrus šventes.

● Prekę visada siunčiame jūsų nurodytu adresu per PAYPAL, kad užtikrintume prekės saugumą. Jei pakeitėte adresą arba norite, kad siųstume kitu adresu, pakeiskite į naują adresą, kai sumokėsite mums su PAYPAL, kitaip mes nebūsime atsakingi, jei siunta bus prarasta.

Mokėjimai

Mes priimame tik Paypal Jei turite klausimų dėl mokėjimo, susisiekite su mumis eBay žinute.

Importo muitai

Jei pristatant reikia sumokėti tam tikrą muitą, jūs esate atsakingi už šias išlaidas ir dėl to gali vėluoti pristatymo grafikas ir jums gali tekti atsiimti prekes muitinės įstaigoje.

Sąlygos ir nuostatos

Siūlydamas kainą už šią prekę, Pirkėjas sutinka su visomis šiame sąraše nurodytomis sąlygomis. Prieš siūlydamas pasiūlymą būtinai perskaitykite ir sutikite su visomis „eBay“ sąlygomis ir sąlygomis.

Visos nuotraukos skirtos tik iliustracijai, spalvos gali šiek tiek skirtis.

Mūsų parduotuvė laikosi visų eBay taisyklių ir politikos.

Grąžinimo politika

Norėdami grąžinti prekę, turite susisiekti su mumis ir nufotografuoti savo prekę, kad aiškiai matytumėte visus jos pažeidimus ar neįprastus aspektus.

Patvirtinti grąžinimai bus tikrinami atvykus. Prekės turi būti grąžinamos originalios būklės su visa originalia pakuote.

Visi siuntimo ir pristatymo mokesčiai negrąžinami

Grąžinimo pristatymo išlaidas prisiima pirkėjas. Mes padengsime išlaidas, jei siunčiame pakeistas / suremontuotas prekes.

Per 7 dienas nuo jūsų gaminių gavimo mes siūlome be rūpesčių 7 dienų keitimą / pakeitimą tik tuo atveju, jei gamintojas nustato, kad jūsų prekės yra sugedusios.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas