Parduotuvė

1 Parts 10x Paskirstymo diržo priežiūra Dėl …

1 Parts 10x Paskirstymo diržo priežiūra Dėl oranžinio lipduko lipduko tepalo Kitas

8.11 €

Kategorija: Įvairūs

1 partijos 10x paskirstymo diržo techninės priežiūros terminas Oranžinis lipdukas lipdukas alyva Kitas terminas

Specifikacijos:

Medžiaga: Vinilas Atsparus vandeniui ir UV spinduliams Iškirpti pagal formą Spausdinta naujausios kartos spausdintuvais 61 mm x 35 mm

Apibūdinimas: 100% SAUGU IR LENGVA NAUDOTI! ATLIEKUS VANDENIUI IR ILGALAIKIS

Pagaminta iš aukštos kokybės vinilo medžiagos, kuri apsaugo nuo blukimo įtrūkimų ir lupimosi esant lauko oro sąlygoms Plotteriu pjaustytas vinilas neturi fono spalvos arba skaidrus Taikoma ant bet kokio švaraus lygaus paviršiaus.

Paveikslėlis:

<> <> <> <>

Mokėjimas Visos kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW. ESCROW turi kredito kortelę, Western Union, Moneybooker. ir tiek daug taip pat palaikoma. Rekomenduojame pirkti ir mokėti per Dhgate Escrow ir priimti tik

Garantija

  1. Mes nesame atsakingi už jokius muito ar importo mokesčius.
  2. Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume laiku išspręsti problemą. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie jas nežinome!
  3. Į visus pranešimus bus atsakyta per dvi darbo dienas. Jei negaunate mūsų atsakymo, maloniai prašome iš naujo atsiųsti savo pranešimą ir mes jums atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Gražinimo politika

  1. 12 mėnesių gamintojo garantija . Pirkite su pasitikėjimu!
  2. Jei nesate patenkinti gavę prekę, grąžinkite ją per 30 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Prieš grąžindami susisiekite su manimi.
  3. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti mums per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas