Parduotuvė

1 PC Auto Car Scratch Eraser Magic Car Scratch …

1 PC Auto Car Scratch Eraser Magic Car Scratch Repair Remover Nano audinio paviršiaus įbrėžimams pataisyti automobilių poliravimo reikmenis

2.34 €

1 PC Auto Car Scratch Eraser Magic Car Scratch Repair Remover Nano Cloth Paviršiaus įbrėžimai Pataisykite automobilių poliravimo reikmenis

100% visiškai naujas ir aukštos kokybės

Pritaikius specialią nano mikrotirpinimo technologiją, dėl mikrometalo miltelių trinties koeficiento galima suskaidyti įbrėžimų įbrėžimus, dažų molekules, aktyvuotus spalvų skirtumus, kad būtų pašalintos žymės.

Atsisveikinkite su šlifavimo įbrėžimų terminatoriumi, šis audinys gali pataisyti įbrėžimus, turi poliravimo funkciją

Nepriklausomai nuo dažų spalvos, naudojimo paprastumas

Lengva naudoti, lengva nešiotis

Universaliai tinka visiems automobiliams

Specifikacija:

Spalva: kaip parodyta

Medžiaga: Nano audinys

Gaminio dydis: apie 20*10cm

Šilti patarimai:

  1. Taisymo audinys daugiausia skirtas nedideliam dažų paviršiaus apdorojimui, pvz., nagų žymėms, negiliems įbrėžimams, smėlio šlifavimo žymėms.

  2. Prieš naudojimą nuvalykite subraižytą paviršių. Po to, kai paviršius išdžiūsta, nuvalykite subraižytą paviršių remonto šluoste, kol įbrėžimai išnyks!

  3. Remonto šluostė yra daugkartinio naudojimo. Audinys gali pajuoduoti dėl oksidacijos ir nešvarumų bei dėmių pašalinimo. Tai nesumažina poliravimo galimybių. Nenaudokite ten, kur dažai skaidrūs.

  4. Jei remonto audinys nukrenta ant žemės ir yra išteptas dulkėmis ir smėliu, daugiau jo nenaudokite, kad išvengtumėte antrinių įbrėžimų. Šis produktas yra neplaunamas. Galite purkšti šiek tiek vandens, jei jis per sausas.

Pastaba:

Leiskite 1–3 cm (0,4–1,18 colio) skirtumui dėl rankinio matavimo ir nedidelių spalvų skirtumų skirtinguose ekrano nustatymuose.

Ačiū už supratingumą, gražios dienos!

Į paketą įeina:

1 x Automobilio įbrėžimų taisymo šluostė

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas