Parduotuvė

1 PC Naujas automobilio peleninis šiukšlių monetų …

1 PC Naujas automobilio peleninis šiukšlių monetų laikymo puodelis konteineris cigarų pelenų padėklas automobilio stilius universalus dydis

9.53 €

Kategorija: Įvairūs

1 PC Naujas automobilio peleninis šiukšlių monetų laikymo puodelis konteineris cigarų pelenų padėklas automobilio stilius universalus dydis

Lengva nešioti, nerūkoma ir tinka daugeliui automobilinių puodelių laikiklių Padeda pašalinti kvapus ir sulaiko dūmus. ir užgesina cigaretę per kelias sekundes. Idealiai tinka biure, namuose ir automobilyje Patogus – tai nešiojama automobilio peleninė, kurią lengva nešiotis ir kuri nerūkoma ir tinka daugeliui automobilinių puodelių laikiklių. Idealiai tinka automobiliui, namuose, biure, kelionėse. Ne tik peleninė – kompaktiška automobilio peleninė, naudojama jūsų cigarečių pelenams ir kitoms smulkmenoms laikyti. Jį galima naudoti kaip patogų monetų/keiksnių laikiklį arba smulkių daiktų šiukšliadėžę. Patogus naudoti

Į komplektą įeina: 1x automobilio peleninė

Siuntimas 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo. 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI     Pristatymo adresą. 4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu. 6. Jei negavote užsakymo praėjus 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Atseksime jūsų užsakymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas! 7. Pristatymo laikas:

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji bus laikoma panaudota ir MES JUMS NEGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.
  2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID.
  3. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalioje būklėje ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK PIRKĖJUI, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.
  4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) nėra toks (-i) kaip reklamuojamas.

Garantija

  1. 12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija.
  2. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEEIČIAME EKIŲ AN PASIBAIGUSI GARANTIJA. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimas Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinti jūsų poreikius. Neįmanoma spręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas