Parduotuvė

1 pora automobilio anti-glare Rain Mister …

1 pora automobilio anti-glare Rain Mister hidrofobinio galinio vaizdo veidrodžio apsauginės plėvelės nuo lietaus ir vandeniui atsparių lipdukų Auto priedai

3.61 €

BrandXukey „FitmentUniversal“ plėvelė (pvz., automobilis, visureigis, sunkvežimis, priekaba ir kt.) Dydis: 95x130mm Į pakuotę įeina: 2x skaidri nuo akinimo lietaus plėvelė + 2x drėgnos/sausos servetėlės ​​+ 1x grandiklis + 1x valymo šluostė

Ypatybė:

 1. Uždenkite ir apsaugokite galinio vaizdo šoninius veidrodėlius nuo akinimo, lietaus, rūko, kad galinio vaizdo veidrodis visada būtų skaidrus.
 2. Didelis stiprumas ir didelis pralaidumas. Apsaugokite vairuotojus nuo nelaimingų atsitikimų naktį ir lietingą dieną. 3.Jis gali patikslinti vaizdo sritį, kad būtų išvengta galimo pavojaus, pavyzdžiui, padeda prognozuoti tolesnę aplinką pravažiuojant arba keičiant eismo juostą.
 3. Jis gali apsaugoti jūsų vairavimo liniją naktį ir lietingą dieną. Tai naujovė ir gali išspręsti jūsų bėdą, kad nematote aiškiai peržiūros veidrodėlio naktį ir lietingą dieną.
 4. Jis yra atsparus vandeniui ir turi gerą poveikį. 6.PET+ Nano dangos apsauginė plėvelė su 99% pralaidumu, nuo akinimo, nerasojimo, nerūko, vandeniui, lietaus, kuri veiksmingai apsaugo jūsų vairavimo saugumą lietingą ar miglotą dieną, visą laiką laikykite aiškų galinio vaizdo veidrodėlį.

Kaip naudoti automobilio galinio vaizdo veidrodžio nuo rūko plėvelę?

 1. Nuvalykite dulkes nuo automobilio galinio vaizdo veidrodžio stiklo paviršiaus2) Išpurkškite tolygiai švarų vandenį ant veidrodžio paviršiaus3) Suraskite ir nuplėškite etiketės sluoksnį Nr.14) Pritvirtinkite automobilio galinio vaizdo veidrodžio plėvelę prie veidrodžio paviršiaus5) Lėtai įklijuokite iš viršaus į apačioje6) Nuplėškite Nr.2 etiketės sluoksnį7) Pašalinkite oro burbuliukus ir drėgmę

Apie mus „AutoXbert Automotive Co., Ltd“ yra viena didžiausių automobilių dalių ir priedų internetinių parduotuvių nuo 2008 m. Mūsų tikslas – per 5 metus tapti didžiausiu „B“–C“ automobilių dalių mažmenininku pasaulyje. Siekiame būti įdomūs ir novatoriški, siūlydami savo klientams naujausias ir įvairias jų norimas variklių dalis.

Kodėl rinktis mus?

 1. Didžiulė produktų įvairovė – turėdama daugiau nei 2 200 000 prekių sandėlyje, „AutoXbert“ šiuo metu yra viena didžiausių internetinių parduotuvių pasaulyje. Turėsite daugiau pasirinkimų, nei galite įsivaizduoti. Be to, mes atnaujiname daugiau nei 100 naujų lankytojų per dieną!
 2. Prieinamos kainos – „AutoXbert“ jau beveik 10 metų siūlo naujausias automobilių dalis ir aksesuarus, mes visada neatsiliekame nuo naujausių tendencijų, o svarbiausia – darome kuo žemesnes kainas.
 3. Nemokamas pristatymas visame pasaulyje – taip, nepatikėsite, kad su mumis galėsite mėgautis nemokamu pristatymu visame pasaulyje (jei nenurodyta kitaip), tai ne pokštas, o absoliuti tiesa.
 4. Grąžinimas ir grąžinimas be klausimų – viskas, kas netinkama dėl kokybės ir sugedimo, gali būti grąžinta arba grąžinama.

Siuntimas:

 1. Gavimo laikas = apdorojimo laikas + pristatymo laikas
 2. Apdorojimo laikas: apie 5–15 dienų
 3. Pristatymo laikas: 15–26 dienos oro paštu, nemokamai. 3-10 darbo dienų Express.

Pastebėti: Pateikdami užsakymą, pasirinkite pristatymo būdą ir sumokėkite už užsakymą, įskaitant pristatymo mokestį. Ir įsitikinkite, kad jūsų dabartinis adresas yra teisingas po apmokėjimo per 1–2 dienas! Negarantuojame pristatymo laiko visoms tarptautinėms siuntoms dėl skirtingų šalių muitinės įforminimo terminų, kurie gali turėti įtakos jūsų prekės patikrinimo greičiui!

Mūsų garantija: Jei nesate 100% patenkinti įsigytų prekių kokybe, prekes galite grąžinti arba pakeisti per 30 dienų nuo pristatymo datos.

Prašymas:

 1. Prekės, gautos per 30 dienų nuo pristatymo datos.2. Prekės gautos nenaudotos, nesugadintos ir originalioje pakuotėje.3. Grąžinimo siuntimo mokestį apmoka pirkėjas. Atsiliepimas:
 2. Jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mums ir visiems pirkėjams. Jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga, skirkite kelias sekundes ir palikite puikų atsiliepimą.
 3. Prieš palikdami neutralų (3 žvaigždutės) arba neigiamą (1–2 žvaigždutės) atsiliepimą, susisiekite su mumis. Mes pasistengsime išspręsti problemą ir palikti jums laimingą apsipirkimą čia. Ačiū!

Susisiekite su mumis:

 1. Jei turite klausimų ar reikia pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis! Ačiū! 2. Stengiamės atsakyti kuo greičiau. Mes mielai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas