Parduotuvė

1 Poros automobilio saugos diržo užvalkalai …

1 Poros automobilio saugos diržo užvalkalai Automobilių sėdynių užvalkalų rinkiniai moterims Kūdikių sauga

3.79 €

Ypatybė:

Visiškai naujas ir kokybiškas Šis saugos diržas patogiai prilaikys galvą ir kaklą. Jis gali būti atsparus išardymui ir susitraukimui, nedeformuojantis ir labai lengvai valomas. Originalus minkštas, apkūnus saugos diržas tvirtinamas prie saugos diržo peties diržo; šis saugos diržo snaudulys priglunda prie galvos, kad galėtumėte patogiai ir saugiai snausti, o saugos diržas lieka saugiai prisegtas. Saugiai miegokite mylia po mylios, neskaudėdami kaklo ir pečių. Medžiaga: pliušas Ilgis: 25 cm / 9,84 colio

Pastaba:

Dėl šviesos ir ekrano nustatymų skirtumo elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo paveikslėlių. Leiskite nedidelį matmenų skirtumą dėl skirtingo rankinio matavimo.

Į paketą įeina:

2x automobilio saugos diržų pagalvė

NĖRA mažmeninės prekybos dėžutės. Saugiai supakuotas burbuliniame maišelyje.

Visos prekės bus išsiųstos per 2 darbo dienas po to, kai bus atliktas mokėjimas. Pastaba: Kinijos pašto oro paštas / siuntinys tiesiog priklauso pasaulinei pašto sistemai, kuri yra daug lėtesnė nei specialusis pristatymas. Įprastai visame pasaulyje prekės pristatomos per 7–25 darbo dienas. Ir atvykimo laikas taip pat priklauso nuo kai kurių veiksnių ir skirtingų sričių. Žemiau pateikiama bendra atvykimo laiko lentelė, kad galėtumėte suprasti:

Prieš pateikdami užsakymą, kainą ir kitą informaciją patvirtinkite tiekėjui. Prieš pirkdami būtinai perskaitykite visą aprašymą ir sutikite su sandoriu.

Jei prekė yra brokuota ją gavus arba nesate ja patenkinti, grąžinkite ją per 14 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Tačiau prekės turi būti gamyklinės būklės. Prašome susisiekti su mumis iš anksto ir prieš grąžindami dar kartą patikrinkite grąžinimo adresą. Jei prekė yra sugedusi per 3 mėnesius, mes galime jums nemokamai atsiųsti naują pakaitalą arba pasiūlyti visą pinigų grąžinimą, kai gausime nekokybišką prekę. Jei prekė bus sugedusi per 12 mėnesių, galime pasiūlyti ir pakeitimo paslaugą, tačiau jūs turite sumokėti už papildomas siuntimo išlaidas.

Mūsų tikslas yra teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai visada pasiruošę išspręsti bet kokią jūsų problemą. Labai vertiname jūsų 5 Žvaigždučių TEIGIAMUS atsiliepimus ir nepalikite neigiamų atsiliepimų neprašę pagalbos.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas