Parduotuvė

1 vnt. Automobilio pakabinamas dekoro ugniagesių …

1 vnt. Automobilio pakabinamas dekoro ugniagesių palto šalmo modeliavimo modelis Kūrybinis gaisro gesinimo sunkvežimio automobilio interjero dekoro pakabukas

5.71 €

Kategorija: Įvairūs

Formos papuošalai Dekoracijos Ornamentas pritaikytas gaminys šeimai Charakteristikos:

  • Puiki dovana jubiliejui, ypatingoms dienoms ar renginiams, tokiems kaip gimtadienis ar išleistuvės, sau, artimiesiems, partneriui ar draugams.
  • Padėkite sukurti patrauklų jūsų automobilio patrauklumą. Kai automobilis važiuoja ar pučia vėjas, mūsų veidrodžių priedai žavingai siūbuoja, o tai labai gyva ir įspūdinga.
  • Paruošta pakabinti ant galinio vaizdo veidrodėlio. Nereikia susieti.
  • Automobilio pakabinimo priedai yra kokybiškos spalvos ir laikui bėgant neišbluks. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir gali būti naudojamas drąsiai.
  • Automobilinis pakabukas yra tinkamo dydžio, nekenkia regėjimui ir negali pažeisti priekinio stiklo. – Mielais pakabinamais ornamentais galima papuošti ir kambario sienas bei langus, mobiliuosius telefonus ar raktų pakabukus.
  • Panaudokime tai, kad į savo gyvenimą įneštume daugiau linksmybių. Garantija: labai gražus papuošalas, jei gautas sugedęs (o tikimybė labai maža, apie 0,5%), pilna pinigų grąžinimas arba pakeitimas jums be jokių klausimų Jei turite šį automobilio papuošalą, palaikykite mus ir kitus pirkėjus komentaruose žemiau. Dėkojame už jūsų pagalbą ir paramą.】 Yra 1 pakabukas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas