Parduotuvė

1 vnt automobilio stogo antenos patobulintos …

1 vnt automobilio stogo antenos patobulintos signalo universalios automobilio ryklio antenos auto stogo FMAM radijo antenos keitimas

2.24 €

1 vnt. patobulinta signalinė universali automobilio ryklio peleko antena Auto stogo FM/AM radijo antena keičiama automobilio stogo antenos ypatybės: tai pakaitinė jūsų antenos dalis, ji gali sustiprinti signalą ir pasiekti dekoravimo tikslą, kad jūsų automobilis taptų ryškesnis. pakeiskite savo automobilio ryklio peleko anteną dabar! !

Lengvai montuojamas / Nereikia gręžti. Ši „Shark Fin“ antena su FM/AM prijungimo laidu viduje. Padarykite savo automobilį šaunų ir išskirtinį. Dizainas yra nuostabus, glaustas ir modernus. Patvarus, klasikinis, patogus ir gražus.

Medžiaga: aukštos kokybės ABS + specialus Stilius: ryklio pelekas (ryklio pelekai, supaprastintas dizainas daro automobilį gražesnį) Aukštis: apie 6,6 cm Plotis: apie 7,5 cm Ilgis: apie 17 cm Spalva: juoda, balta, raudona, auksinė, mėlyna, sidabrinė.

Į komplektaciją įeina: 1x ryklio peleko antena

PASTABA: Jei originalios antenos pagrindo dydis yra didesnis nei toliau nurodytas matmuo, ši ryklio antena netiks jūsų automobiliui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas