Parduotuvė

1 vnt Blaze Automobilių žaislai 1:64 Transporto …

1 vnt Blaze Automobilių žaislai 1:64 Transporto priemonės Išlietas žaislas Monstras Mašinos Animacinių filmų PVC automobilių modeliai Žaislai Lenktyniniai automobiliai Kalnų transporto priemonės Dovana

6.02 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

Būklė: 100% nauja ir aukštos kokybės Tema: Žaislai vaikams „Blazed"

Visame pasaulyjeKūdikis jaus diskomfortą ir skausmą augant dantukams, rinksis kramtyti pirštus, verks, kad palengvintų diskomfortą, tai neteisinga, reikia naudoti teisingai dantenų produktus. Baby visame pasaulyje naudoja aplinkai nekenksmingą dantų gaminį.

PastabaGavę paketą, jei turite kokių nors problemų, susisiekite su mumis.

Sprendimo modulisQ: Ar turite sertifikatą savo dantų gelio produktams? A: Taip, brangioji, mūsų ir silikono gaminiai yra: FDA / BPA nemokama / EN71-3 / Australijos standartinis sertifikatas…… Klausimas: Kiek laiko užtrunka, kol siuntinys bus gautas po siuntinio išsiuntimo? A: DHL / UPS / Aramex apie 8-10 dienų. Fedex apie 3-5 dienas. AliExpress standartinis pristatymas apie 25-45 dienas. „China Post Ordinary Small Packet Plus“ apie 45–60 dienų. K: Ar turite gamyklą? A: Taip, brangioji, mes turime profesionaliausią dantų želatinos komandą Kinijoje, kuriame ir parduodame savo gaminius. Ir mes priimame pritaikytus produktus, tokius kaip prekės ženklo pritaikymas, kūdikio pritaikymas individualiems poreikiams, produkto pritaikymas… K: Kada galime gauti siuntinį? El. paketas: apie 25 dienų Express: 8-10 dienų Fedex IP: 3-5 dienos AliExpress standartinis pristatymas: apie 25 d. China Post Ordinary Small Packet Plus: 45-60 dienų Jei žinote daugiau apie dantų gelio gaminių naudojimą ir pritaikymą, visada galite susisiekite su mumis ir lauksime jūsų žinučių. Ačiū.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas