Parduotuvė

1 vnt HO Scale High-side Gondola Car 1:87 Railway …

1 vnt HO Scale High-side Gondola Car 1:87 Railway Wagons Rollong Stock Container Carriage 1:87 Freight Car C8742M

17.20 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

apibūdinimas apibūdinimas

Funkcijos:

Naujas.

Galite atsispausdinti savo logotipą.

Atviras Gondola vagonas yra skirtas geležinkelių transporto reikalavimams. Gondola yra 152 mm ilgio. Juo galima gabenti HO Scale 20 pėdų, 40 pėdų konteinerį ir 20 pėdų alyvos bakus. Yra atskiri priedai. Turite juos surinkti patys, žiūrėkite paveikslėlį „Kaip sumontuoti priedus“.

Juodinti, apdirbto metalo ratai su RP25 kontūrais. Ant korpuso pritvirtintos metalinės movos. Nemagnetinės, žalvarinės ašys, su adatiniais guoliais.

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Evemodel.

Dydis: gondolos vagonas, 15,2 cm * 3,5 cm * 4 cm. (L * P * A).

Mastelis: 1:87, tinka HO masteliui. Pastaba: su burbulinio maišelio įpakavimu.

Medžiaga: plastikas ir metalas..

Į paketą įeina:

1 vnt. gondolos automobilis. Turite pasirinkti reikiamą spalvą. Jei jums reikia siuntimo konteinerių, ieškokite jų mūsų parduotuvėje arba susisiekite su mumis.

Nuotraukų sąrašas

/////

Mokėjimas

Čia priimame Alipay, visos pagrindinės kredito kortelės priimamos per saugų mokėjimo procesorių ESCROW. Prieš atlikdami mokėjimą įsitikinkite, kad pristatymo adresas yra teisingas.

Siuntimas

Prekė (-ės) bus išsiųsta oro paštu iš Honkongo arba Kinijos. Prekė (-ės) bus išsiųsta per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Apytikslis pristatymo laikas

Pristatymo laikas

Šalys

15–20 dienų

JAV, Jungtinė Karalystė, Kanada, Australija ir Naujoji Zelandija

15–25 dienos

Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Nyderlandai, Belgija, Austrija ir Šveicarija

20–28 dienos

Likęs pasaulis

Pristatymo laikas gali būti ilgesnis, jei prekė (-ės) bus patikrinta muitinėje

Pardavimo sąlygos

Gražinimo politika

Jei gaunate nekokybišką prekę (-es), prašome pranešti mums per 7 dienas. Pateiksime grąžinimo instrukcijas, kaip pakeisti. Prekė (-ės) turi būti grąžinta su pilnai supakuota medžiaga, nenaudota.

Grąžinimo siuntimo išlaidos bus jūsų išlaidos. Gavę grąžinamą įrenginį, jį ištirsime per 7 dienas. Tada mes atsiųsime jums visiškai naują pakaitinį įrenginį už pristatymo kainą.

Individualūs mokesčiai

Mažai tikėtina, kad mažam siuntiniui būtų taikomi muitinės mokesčiai ar muitai. Importo muitai, mokesčiai ir rinkliavos neįskaičiuoti į prekės kainą ar siuntimo mokesčius. Už šiuos mokesčius atsakingas pirkėjas.

Prieš siūlydami / pirkdami, pasiteiraukite savo šalies muitinės įstaigos, kad nustatytumėte, kokios bus šios papildomos išlaidos.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas