Parduotuvė

1 vnt. stipriai motyvuojanti silikoninė apyrankė 1 …

1 vnt. stipriai motyvuojanti silikoninė apyrankė 1 colio pločio juoda

1.75 €

Mūsų siūlomos silikoninės apyrankės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės gryno silikono ir yra 2 mm storio, todėl yra ekonomiškas sprendimas. Mūsų įspaustos rašalu užpildytos silikoninės apyrankės yra lengvai sterilizuojamos ir yra 100% hipoalerginės (neskausmingos kūnui) Raštas iš tikrųjų supjaustomas į silikoną (įspaustas), tada užpildomas specialiu rašalu. Tai reiškia, kad juos lengva skaityti, o raštas nenusitrins. Mūsų silikoninės apyrankės yra minkštos, lanksčios ir labai tvirtos. Jie yra visiškai atsparūs vandeniui ir puikiai tinka įprastam kasdieniniam dėvėjimui, taip pat plaukiojimui ir kitoms sporto šakoms. Neapsigaukite kitų rinkoje esančių prastesnių prekių ženklų. Šios silikoninės apyrankės puikiai tiks ir jauniems, ir seniems.

Vieno colio pločio traukinio kieta silikoninė rankos juosta Techninė detalė: Spalva: juoda Užpildyta spalva: balta Galimi dydžiai: 202X25X2MM Pakuotė: individuali pakuotė

Prekės aprašymas

  1. 100 % silikoninės apyrankės.
  2. Aukšta kokybė. Mūsų privalumas:
  3. Aukšta kokybė; Konkurencinga kaina; Greitas pristatymas; Galimas pristatymas; Geriausias ir savalaikis aptarnavimas; 100% pasitenkinimas.
  4. Kvalifikuoti produktai, kad patenkintų klientų atranką.
  5. Galimas mišinio užsakymas. Pastaba: 1, Paprastai projektas pasieks jūsų šalį per 7–40 dienų, jei projektas per pastarąsias 60 dienų vis dar negavo, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime, jūs nemini ginčo, ačiū už jūsų bendradarbiavimas! 2, Jei jums reikia sekti informaciją, pasirinkite Kinijos pašto registruotą oro paštą. 3, Patvirtinkite savo adresą / pašto kodą ir vardą (Rusijos draugams reikia pilno vardo), jei turite klausimų, susisiekite su mumis, ačiū! 4, jei jums patinka, pasidalinkite ja su draugais. Siuntimas:
  6. Siuntimo sąlygos: Prieš užsakydami susisiekite su mumis ir patvirtinkite pageidaujamą siuntimo būdą. Prekės išsiunčiamos tik patvirtinus apmokėjimą.
  7. Siuntimo įmonės:

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas