Parduotuvė

10 vnt1 rinkinys skersmens Padėkos dienos …

10 vnt1 rinkinys skersmens Padėkos dienos dekoracija namams Didelis skaidrus guminis siurbtukas baltas siurbtukas Vestuvinio automobilio dekoras

5.04 €

Kategorija: Namai ir sodas

Dėmesio mūsų parduotuvėje, mėgaukitės papildoma nuolaida,

Ir kaina palankesnė! Apibūdinimas: Galingas perforuotas permatomas plastikinis vestuvinio automobilio siurbtukas 4cm skersmens. Vestuvių vestuvių reikmenys vestuvinių automobilių dekoravimo siurbtukai plastikiniai siurbtukai. specifikacija: medžiaga: plastikas Matmenys: skersmuo 4 cm / 1,6", skylės skersmuo yra 0,6 cm / 0,2" Svoris: 3,2 g Specifikacijos: Aukštos kokybės plastikas, tvirtas ir patvarus. Daugkartinio naudojimo ir ekonomiškas. Tinka puošti vestuvinius automobilius, tvirtinti gėles ir kt. Jis taip pat gali būti naudojamas namuose ir tinka viskas, kam reikia jo gaminių. Į paketą įeina: Siurbtukas*1 Pastabos:

  1. Jei įmanoma, pateikiame aiškias nuotraukas, išmatavimus. Patikrinkite kiek įmanoma, kad įsitikintumėte, jog prekė yra ta, kurios jums reikia.
  2. Leiskite 0,5–1 colio skirtumą dėl rankinio matavimo (1 colis = 2,54 cm)
  3. Tikrųjų prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo sąrašo vaizdų dėl skirtingo kompiuterio ekrano, dėkojame už supratingumą. Ačiū už supratimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas