Parduotuvė

100 proc

100 proc

7.04 €

Kategorija: Įrankiai

Mes turime daug šaltkalvio įrankių, tokių kaip Lishi 2-in-1, jei norite, susisiekite su mumis, aš pasiūlysiu jums priimtiną kainą

Specifikacijos:

Būklė: 100 % Visiškai naujas Spalva: patinka nuotraukoje

Šaltkalvio įrankis.

2 vnt., įskaitant 1,0 mm ir 1,2 mm kaiščius, po vieną kiekvieno dydžio.

Kaip tu pasirinkai

Prekė išsiunčiama per 7 darbo dienas, kai apmokamas visas mokėjimas.Jei negalite gauti prekių laiku, pirmiausia susisiekite su mumis, mes netrukus patikrinsime ir išspręsime. Įprastai atsakysime į jūsų laišką per 48 valandas. kartais šiek tiek vėluoja dėl savaitgalio ar švenčių.Jei negalite gauti mūsų pašto po 48 valandų, patikrinkite savo šlamštą arba susisiekite su mumis kitu el. pašto adresu.

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo jo gavimo datos. Jei šią prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma naudota ir mes negrąžinsime ar pakeisime pinigų. Išimčių nėra! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.

  2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir jūs turite pateikti mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo projektą.

  3. Mes grąžinsime visą jūsų laimėto pasiūlymo sumą, gavę prekę originalioje būklėje ir pakuotę su visais komponentais ir priedais, kai tiek pardavėjas, tiek pardavėjas atšauks sandorį iš aliexpress. arba galite pasirinkti pakeisti.

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! atsiliepimai yra labai svarbūs, prašome nedelsiant susisiekti su mumis prieš pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume tinkamai išspręsti jūsų problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas