Parduotuvė

100 Vnt.Pak. Karpių žvejybos mikroįrenginiai …

100 Vnt.Pak. Karpių žvejybos mikroįrenginiai skirti D-Rig Chod rigiams matiniai juodi karpių žvejybos terminalo reikmenys

7.53 €

Kategorija: Sportas ir pramogos

[100 Vnt./Pak.] Karpių žvejybos mikroįrenginiai, skirti D-Rig Chod Rigs Matinis juodas karpių žvejybos terminalo reikmenys

Matinės juodos spalvos sukamieji mikroįrenginiai Puikiai tinka ant kabliukų pritvirtinti naudojant D-Rig pristatymus. Idealiai tinka Chod ir šarnyriniams standžiams įtvarams. Dydis: ilgis apie 13 mm, akies dydis 2 mm 100vnt / part

Šiuo metu galite mokėti naudodami „Visa“, „MasterCard“, „Western Union“, „Qiwi“ ir banko pavedimu. Ateityje „Aliexpress“ bus galima rasti daugiau mokėjimo parinkčių. Jūsų pinigus saugiai perveda „Aliexpress“. Pinigai mums grąžinami tik patvirtinus pristatymą. Jei jums reikia daugiau pagalbos atliekant mokėjimą, spustelėkite čia: SUŽINOKITE, KAIP MOKĖTI.

„Hugo’s Store“ palaiko siuntimą į daugumą pasaulio šalių, jei nerandate savo šalies adresų parinkčių sąraše, susisiekite su mumis. Įprastomis sąlygomis paketai bus išsiųsti per 3–5 darbo dienas po galiojančio apmokėjimo. Visos prekės turi būti atidžiai patikrintos prieš pakuojant. Mes deklaruojame visas mūsų pašto siuntas „prekių kategorijoje“ kaip „dovanas“, kurių vertė yra nuo 1 USD iki 20 USD. Užsakymus siunčiame griežtai pagal užsakymo adresą, jei pasikeičia adresas, nedelsdami informuokite mus prieš išsiunčiant.

Pristatymo laikas skaičiuojamas po pakuotės išsiuntimo, o ne užsakymo pateikimo laikas. Siuntų, siunčiamų per EMS, DHL ar kitą kurjerį, dauguma siuntų būtų pristatytos per 5–15 dienų. Prašome suprasti ir bendradarbiauti su mumis, jei muitinės turimas paketas patikrinimui. Pristatymo laikas per pašto tarnybą (tik nuoroda, pristatymo laiką turės įtakos daugelis veiksnių):

7–22 dienos: Azija, Šiaurės Amerika 12–39 dienos: Vakarų euras, Vidurio Rytai, Okeanija, Rytų euras 30 ~ 65 dienos: Pietų Amerika, Afrika, Pietų Afrika

Muitinė laikė pakuotes apžiūrai, prašome suprasti ir maloniai laukti prekių, taip pat galite informuoti, kad pratęstume užsakymo apsaugos laiką. Dėl bet kokių dokumentų ar pagalbos, reikalingos muitinės patikslinimui, prašome informuoti mus, mes jums nedelsdami atsakysime. Į mūsų parduotuvėje parduodamą prekę neįskaičiuoti jokie vietiniai mokesčiai, taip pat nesame įsipareigoję mokėti vietinius mokesčius. Atkreipkite dėmesį į tai prieš užsakydami, ypač klientams iš Argentinos.

Jei turite klausimų ar problemų, susijusių su Hugo parduotuvėje parduodamais ar neparduotais produktais, galite susisiekti su mumis, mes jums nedelsdami atsakysime. Mes visi esame žvejybos entuziastai, būsime labai dėkingi už bet kokius pasiūlymus, kaip pagerinti mūsų gaminių kokybę ir paslaugų standartą. Siūlome ilgą garantinį tarnavimo laiką, rūpinamės tuo, kas jums rūpi. Keitimas arba kompensacija atliekama atsižvelgiant į situaciją. Aptarnavimo laikas: 8:20 ~ 23:30 val. Pirmadienis ~ šeštadienis, taip pat galite palikti mums žinutę, jei nesame ten, kad galėtume jums atsakyti realiuoju laiku.

K: Kaip atlikti mokėjimą? A: galite mokėti naudodami „Visa“, „MasterCard“, „Western Union“, „Qiwi“ ir banko pavedimu. DAUGIAU INFORMACIJOS. Kl .: Ar galite pritaikyti paslaugą? A: Taip, „Hugo’s Store“ siūlo kai kuriems produktams pritaikytas paslaugas, kviečiame kreiptis į mus. Kl .: Kiek laiko galiu gauti savo užsakymą? A: Peržiūrėkite aukščiau esantį stulpelį „Pristatymo laikas“. Kl .: Ką daryti, jei negavau savo produkto arba gavau probleminę prekę? A: Jei kyla problemų, nedelsdami susisiekite su mumis, mes padėsime jums laiku išspręsti problemą. Prašau skubiai neteikti neigiamų komentarų“. K: Kaip gauti papildomą nuolaidą? A: Kartkartėmis taikysime nuolaidas ar kuponus, mūsų parduotuvės vartų puslapyje spustelėkite „PRIDĖTI PRIE PARDUOTUVĖS SĄRAŠA“; Kitas būdas – pasidalyti su mūsų produktais laimikiais. Kl.: Ar galiu užduoti kitų klausimų? A: Taip, mes galime atsakyti į visus klientų klausimus ir mielai atsakysime pagal savo žinias.

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų pasirinkimas, įvertinkite mus 5 žvaigždutėmis ir teigiamus komentarus. Prieš susisiekdami su mumis nepateikite neigiamų komentarų ar 3 žvaigždučių ar žemiau, geriausias būdas išspręsti problemą yra pasikalbėti su mumis. Jei dėl kokios nors priežasties esate nepatenkinti, susisiekite su mumis prieš pateikdami atsiliepimą. Stengiamės užtikrinti, kad esate patenkinti mūsų pirkiniu, ir padarysime viską, ką galime, kad jūsų patirtis būtų teigiama.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas