Parduotuvė

100 x 70 cm Universalus juodas nailoninis …

100 x 70 cm Universalus juodas nailoninis automobilio bagažinės tinklas bagažo laikymo krepšys galinis tinklelis su 4 kabliais

15.26 €

Sveiki! Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

Kokybė yra pirmoji su geriausia paslauga. visi klientai yra mūsų draugai. Madingas dizainas, 100% visiškai naujas, aukštos kokybės!

      apibūdinimas

Medžiaga: Nailonas Spalva: Juoda Svoris: 180g Dydis: 100cm x 70cm Taikomi modeliai: Bendrosios savybės - Paprasčiausiai prisegama ir paprasta naudoti. -Su 4 kabliukais prekėms laikyti. Į komplektą įeina 1 vnt. Automobilio bagažinės tinklas Pastaba - Kur įmanoma, pateikiame aiškias nuotraukas, išmatavimus. Patikrinkite kiek įmanoma daugiau, kad įsitikintumėte, jog prekė yra ta, kurios jums reikia. – Leiskite 0,1–0,5 cm skirtumui dėl rankinio matavimo.

Apie Produktą Visi gaminiai yra 100% visiškai nauji, tinkami naudoti ir prieš išsiunčiant atidžiai patikrinti. 100% saugus, nekenksmingas organizmui.

Apie siuntimą 1. PASLAUGOS TRANZITO LAIKAS yra nurodytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu. 2. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau susisieksime su jumis ir pateiksime atsakymą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas