Parduotuvė

12 V automatinis automobilio akumuliatoriaus …

12 V automatinis automobilio akumuliatoriaus įkroviklis skirtas furgono priekabų priekabų motociklo motociklui

4.11 €

Kategorija: Įvairūs

Taškai: 1、Puikus suderinamumas: įvesties įtampa: 110-240V, išėjimas: 12V, 1300mA, gali būti taikomas bet kuriam 12V druskos rūgšties akumuliatoriui (14,4V). 2、Saugus ir praktiškas: šaltose vietose nereikia jaudintis dėl akumuliatoriaus gedimo, įkrovimas ir avarinis įkrovimas prasidės nedelsiant ir nėra paslėpto pavojaus. 3、Su indikatoriumi: su įkrovimo indikatoriumi bus rodomi raginimai įkrovimo metu ir po pilno įkrovimo. 4 、 Apsauga nuo perkaitimo: su apsauga nuo perkaitimo, šis akumuliatoriaus įkroviklis yra saugus ir praktiškas. 5、 Universalus automobiliams: paprastas ir patogus naudoti. Tinka daugumai automobilių ir motociklų, nesunkiai susidorosite su įvairiomis situacijomis.

Specifikacijos:

Pavadinimas: 12V akumuliatoriaus įkroviklis Spalva: juoda Indikatoriaus lemputė: kai akumuliatorius kraunamas, indikatoriaus lemputė degs RAUDONA, jei akumuliatorius yra visiškai įkrautas, raudona lemputė automatiškai virs žalia šviesa Taikomi modeliai: tinka bet kokiai 12 V druskos rūgšties baterijai (14,4 V) Įėjimo įtampa: 110-240V Išėjimas: 12V, 1300mA Sąsaja: aligatoriaus segtukas, raudona: + juoda:- Darbinė temperatūra: <50° Kištukas: EU/UK/US PLUG

Pakavimo sąrašas: 1* Akumuliatoriaus įkroviklis

Svarbu:

  1. Nenaudokite įkroviklio elektroniniams gaminiams, kurie viršija įkrovimo standartus, įkrauti, kad nesugadintumėte.
  2. Naudojimo metu įkroviklis įkais. Esant normaliai kambario temperatūrai, normalu, kad temperatūra neviršija 50 laipsnių.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas