Parduotuvė

120 W belaidis automobilio dulkių siurblys 10000 …

120 W belaidis automobilio dulkių siurblys 10000 Pa siurbiamas įkraunamas rankinis dulkių siurblys automobilio valymo įrankis su 3 antgaliais namų biurui

27.63 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas: *1. Galia: 120W *2. Ličio baterijos talpa: 2000 mAh *3. Darbo laikas: apie 20 minučių *4. Siurbimas: 10000Pa *5. Medžiaga: ABS *6. Bendras svoris: 450g/komplektas *7. Matmenys: 165x145x55mm

Funkcijos: *1. Lengvas mini dulkių siurblys: Naudodami šį belaidį # automobilinį dulkių siurblį galėsite profesionaliai valyti automobilį su mažesniu svoriu, jį galite laikyti ir naudoti viena ranka. Jis yra sukurtas mažo dydžio kompaktiškam laikymui. *2. Didelės galios siurbimas: Šiame nešiojamame automobiliniame dulkių siurblyje yra galingas 120 W variklis, kuris sukuria 10000 Pa stiprų siurbimą, kad išvalytų dulkes, plaukus, trupinius ir kitus nešvarumus iš automobilio. *3. Belaidis automobilio dulkių siurblys: įmontuota įkraunama baterija leidžia dulkių siurbliui veikti be maitinimo laido, o tai reiškia, kad galite tvarkyti kiekvieną automobilio kampą, kad kruopščiai pašalintumėte dulkes, trupinius, fragmentus ir likučius. *4. Plaunamas HEPA filtras: Automobilinis dulkių siurblys turi plaunamą filtravimo sistemą. Nuplaukite, kad išvalytumėte, nusausinkite ir palaukite kito naudojimo. *5. Visi priedai: komplekte yra 3 purkštukai, kurie tvarko tarpus, po sėdynes, plyšius, plyšius ir daugiau vietų. Puikiai tinka automobilių, namų, biuro valymui.

Į paketą įeina: 1x dulkių siurblys 1x įkrovimo laidas 3 x purkštukai

Pastaba:

  1. Visos nuotraukos buvo profesionaliai sukalibruotos, tačiau dėl aplinkos apšvietimo ir skirtingų rodymo įrenginio nustatymų matomos nuotraukos ir elementai gali turėti tam tikrų nukrypimų.

  2. Duomenys matuojami rankiniu būdu, gali būti tam tikrų nukrypimų, bet tai neturi įtakos naudojimui.

  3. Atlikdami mokėjimą, nurodykite savo specialius pageidavimus (spalva, paketai ir tt) pastabų skiltyje. Jei turite kokių nors pasiūlymų ar norite nusipirkti daugiau… Pirmiausia susisiekite su mumis. 2.Jei norite nusipirkti keletą skirtingų prekių tuo pačiu metu ir turite sumokėti pakartotines pristatymo išlaidas, mes galime jums pakeisti kainą.

  4. Prieš atlikdami mokėjimą patikrinkite pristatymo informaciją: vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, telefono numeris, kt.

▲Grąžinimas: jei kyla kokių nors kokybės problemų, pateikite mums išsamią informaciją per 7 dienas nuo siuntinio gavimo, mes patvirtinsime problemą ir pasiūlysime jums patenkinamą pagalbą. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir pasiūlykite stebėjimą numerį. ▲ Atsiliepimai : Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100 % klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs! Prašome susisiekti su mumis iš karto PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume tinkamai išspręsti jūsų problemas. Vertiname 5 žvaigždučių teigiamus atsiliepimus. Tai naudinga mūsų ilgalaikiam verslui. Tą patį atsiliepimą išsiųsime ir jums.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas