Parduotuvė

1224V stovėjimo oro šildytuvas Automobilio …

1224V stovėjimo oro šildytuvas Automobilio šildytuvo jungiklio valdiklio priedai LCD monitoriaus jungiklis stovėjimo šildytuvo valdiklis

6.51 €

Funkcijos: 1. LCD ekraną lengva skaityti. 2. Su valdymo mygtuko funkcija kuro pildymo rankiniu režimu, laikiniu paleidimo arba sustabdymu, laiko nustatymu ir kt. 3. Puiku: Stovėjimo šildytuvo valdiklis yra patogus naudoti ir palaiko laiką paleisti arba sustabdyti. Nuotolinio valdymo pulto susiejimas yra patogus ir greitas. 4. Ypatingas dizainas: Stovėjimo šildytuvo rankenėlės valdiklis turi rankinį degalų tiekimo režimą ir greitai nustatomas rankenėle. Produktas buvo nuodugniai išbandytas prieš išsiunčiant įsitikinant, produktas tobulas. 5. Plačiai naudojamas: 12V / 24V maitinimo įtampa stovėjimo šildytuvo valdiklis, tinka automobiliams, sunkvežimiams ir kt. Specifikacijos: Tinkintas modelis: universalus Įtampa: 12/24 V. Funkcijos: – Nuotolinio valdymo pulto poravimas. – kuro pildymo rankinis režimas. – Laiko skaičiavimas prasideda arba sustabdomas.

  • Nustatyti laiką. Nuotolinio valdymo pulto Om kodo aprašymas. Išjungtoje būsenoje paspauskite pirmąjį mygtuką ir patvirtinimo mygtuką, kad išlaikytumėte daugiau nei 3 sekundes. Eikite į nuotolinio valdymo paleisties kodo sąsają, rodykite HFA, paspauskite nuotolinio valdymo pultelio kodą, kodas išeina iš kodo sąsajos, aparatas yra gabenimo būsenos, jei kodo įvedimas nepavyks, nebus bus. Kodo skirtasis laikas automatiškai išeis iš kodo būsenos. Pakavimo sąrašas: 1* LCD jungiklis (nuotolinio valdymo pultelį reikia įsigyti atskirai) Pastaba: 1. Leiskite nedidelę klaidą dėl rankinio matavimo. Įsitikinkite, kad neprieštaraujate siūlyti kainą. 2. Atminkite, kad spalva gali skirti priklausomai nuo skirtumo.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas