Parduotuvė

12v 2in1 automobilių sunkvežimių automatinis …

12v 2in1 automobilių sunkvežimių automatinis šildytuvas karštas vėsus ventiliatorius priekinis stiklas langų šalinimo atitirpiklis Daugiafunkcis energiją taupantis mažas triukšmasDG4

21.90 €

Kategorija: Buitinė technika

200W 12V automobilių sunkvežimių automatinis šildytuvas Karštas vėsus ventiliatorius priekinio stiklo langų šalinimo atitirpiklis

Ypatybė:

Šis nešiojamas šildytuvas prijungiamas prie bet koks 12v -C cigarečių žiebtuvėlis ir įkaista beveik akimirksniu. Nešiojamas šildytuvas gali būti pastatytas bet kurioje transporto priemonės vietoje, kad galėtumėte aiškiai matyti kur tik gali prireikti.

Šio nešiojamojo šildytuvo savybės ištraukiama rankena mobiliam naudojimui. Veikia automobilio viduje ir išorėje. Nešiojamas šildytuvas sukasi 360 laipsnių kampu, kai stovi ant prietaisų skydelio pagrindo, arba nuimamas ir išskleiskite rankenėlę, kad nukreiptumėte į langų išorę ir atitirptumėte.

Šį nešiojamąjį šildytuvą galima naudoti kaip atitirpinimo priemonė ir kaip ventiliatorius. Jei jums reikia greitai pabėgti į tuos šaltus žiemos dienomis įsėdę į automobilį galite įjungti šį nešiojamąjį šildytuvą nes laukimas, kol jūsų automobilis įkais, užtrunka amžinai.

Šio nešiojamojo šildytuvo savybės variklis be šepetėlių, leidžiantis veikti be triukšmo.

Šis nešiojamasis šildytuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir ilgaamžiškumas. Nešiojamas šildytuvas sukurtas su

Apsauginės grandinės ir aukštas kokybiški komponentai neleidžia gaminiui ar jūsų prietaisams perkaisti arba perkrovimas.

Apibūdinimas:

Greitai sušildo orą be reikia palaukti, kol variklis sušils.

Atitirpinkite arba nusausinkite automobilį langai greitai ir efektyviai.

Taip pat gali būti naudojamas kaip ventiliatorius vėsinimui jus vasaros mėnesiais.

Lengva naudoti, tiesiog prijunkite savo automobilio -C-igaretės lizdą ir jį įjunkite.

Pagrindą galima montuoti naudojant tiekiami varžtai arba lipnios pagalvėlės.

Tipas: Ventiliatoriaus šildytuvas

Medžiaga: plastikas

Maitinimas: automobilio akumuliatorius

Įvestis: 12V, 12,5A

Maksimali galia: 200W

Dydis: (13 x 11 x 7)cm5,1x4,3x2,8 in

Spalva: juoda

Kaip naudoti:

  1. Įkiškite 12 V automatinį kištuką į automobilio -C-cigarečių degiklio lizdas pilnai.

  2. Perjunkite jungiklį į padėtį suprojektuotas nustatymas (šiluma, šaldymas).

  3. Padėkite automobilio šildytuvą ant grindys arba prietaisų skydelis.

  4. Atjunkite automobilio šildytuvą, kai jo nėra vartojamas.

Pastaba:

Temperatūra nėra aukšta pakanka kaitinant – dvi priežastys: per maža automobilio akumuliatoriaus talpa arba jo kokybė nėra pakankamai gera.

Kai kurie seni automobiliai arba tie su a prastas akumuliatorius gali turėti problemų dėl to, kad šildytuvas nėra pakankamai stiprus. Nors šių automobilių akumuliatoriai yra 12 V, tačiau jų srovės yra tik 5A-10A. Tokiu atveju šildytuvas nebus toks karštas kaip įprastai. Mums produktas, minimalus reikalavimas srovei yra 10A-12A.

Paketo turinys:

1x12V Nešiojamo automobilio šildytuvo atitirpiklis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas