Parduotuvė

12V nuolatinės srovės maitinimo relė …

12V nuolatinės srovės maitinimo relė kondensatoriaus filtro jungtis automatinio automobilio fotoaparato filtras automobilių stovėjimo aikštelėje atsarginė galinio vaizdo kamera

1.22 €

[CustomizedpruductTemplate] [/CustomizedpruductTemplate]

12 V nuolatinės srovės relės kondensatoriaus filtro lygintuvas, skirtas automobilių statymui Atbulinės eigos galinio vaizdo kameros aprašymas: kai kurie vokiškų automobilių ir amerikietiškų automobilių modeliai, užvedus variklį, trikdo išėjimo įtampą, atbulinės eigos žibintų maitinimas nėra grynas nuolatinės srovės maitinimo šaltinis, bet impulsinis signalas uždėtas ant jo, jei sąlygos gali būti naudojamos osciloskopo bandymas Jis nustatė panašų kvadratinės bangos signalą. Kameros maitinimo linija tiesiai ant apatinių lempučių, nes darbinė įtampa yra labai nestabili, nes kamera neveikia tinkamai, vaizdo signalo išvestis taip pat nėra normali, todėl šeimininkas gali matyti, kad yra rimtų trikdžių, virpesių arba ne. jungiklis, apverčiantis ekraną.Funkcija:- Anti-interference (srautas, Shack Mark)- Išspręskite problemą, dėl kurios monitorius negali persijungti į atvirkštinį vaizdą- Apsaugokite nuo tamsaus ekrano ir neaiškaus- Tiekti stabilizuotą 12V nuolatinės srovės maitinimą į galinę kamerą- Galima prijungti su visa automobilio galinio vaizdo kamera / monitoriais – Neleiskite, kad automobilio galinio vaizdo kameros iškraipymai išnyktų, o vaizdo vaizdas galinio vaizdo kameroje būtų aiškesnis. Ypač volkswagen. Diegimo būdas: prie fotoaparato prijungtas teigiamas ir neigiamas maitinimo šaltinis, atbulinės eigos žibintų maitinimo įvesties jungtis yra neigiama, atbulinės eigos balastas yra geriausias pasirinkimas atbulinės eigos kameros trukdžių pulsavimui. Pastaba: gali būti nedidelių dydžio nukrypimų dėl rankinio matavimo. matavimo metodai ir įrankiai. Nuotrauka gali neatspindėti tikrosios daikto spalvos dėl skirtingos fotografavimo šviesos, kampo ir ekrano monitoriaus.

12V DC maitinimo relės kondensatoriaus filtro lygintuvas automobilių stovėjimo aikštelės atsarginei kamerai

1 X automobilio kameros lygintuvas

Drop siuntimo paslauga.

  1. Nėra ribotų atsargų, kad būtų galima įvykdyti užsakymus kasdien.2. JAV / CA / RU pristatymo greitis yra labai greitas. 3. Prioritetinis pristatymas, greitas pristatymas per 48 valandas. 4. Jokios sąskaitos faktūros, kvito ar reklamos įtrauktos medžiagos.

  2. Palaikykite CSV/EXCEL (didesni užsakymai) siuntimą.

  3. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo.3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI Siuntimo adresą.4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS nurodomas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.6. Jei negavote užsakymo per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Atseksime jūsų užsakymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!7. Pristatymo laikas:

  4. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji bus laikoma panaudota ir MES JUMS NEGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o JŪS PRIVALOTE PATEIKTI siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID.3. Grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalios būklės ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK pirkėjui, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti turėti pakaitalą.4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei prekė (-ės) neatitinka (-os) reklamoje.

Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir, jei įmanoma, grąžinti su originalia pakuote. Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinti jūsų poreikius. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas