Parduotuvė

12V24V nešiojamas automobilio valymo tipo …

12V24V nešiojamas automobilio valymo tipo šildytuvas priekinis ekranas dvigubos paskirties elektrinis vėsios šilumos ventiliatorius priekinio stiklo atitirpinimo šildytuvas

17.89 €

Kategorija: Įvairūs

Nešiojamas automobilio šildytuvas – 2 viename greito šildymo / vėsinimo funkcija, skirta greitai atitirpinti aprasojimą, kosminio automobilio priekinio stiklo ventiliatorius visiems automobiliams, cigarečių žiebtuvėlio lizdo kištukas, 360 laipsnių besisukantis pagrindas Ypatybė: 2 viename aušintuvas ir šildytuvas – automobilio šildytuvą galima naudoti kaip šildytuvą arba aušintuvą. Jis gali greitai pašalinti šerkšną ir rūką nuo automobilio priekinio stiklo. Šiluma gali būti nukreipta į visas vietas priekyje, viršuje ir aplink, jūs turite aiškų matymą, todėl vairuojant šilčiau ir saugiau. Vasarą laikykite vėsiai, o žiemą šiltai. Greito šildymo funkcija – automobilio atitirpinimo įrenginys turi galingą išėjimo konstrukciją, užtikrinančią greitą šildymo ar vėsinimo efektą. Nebelaukite šaltu oru, taupykite savo laiką ir alyvą. Tiesiog įjunkite automobilio cigarečių degiklio lizdą ir nešiojamasis automobilio šildytuvas greitai ir efektyviai atitirpdys arba atitirpdys automobilio langus. Lengva montuoti – prijunkite prie automobilio 12V/24V cigarečių degiklio lizdo, tada perjunkite į šildytuvą arba ventiliatorių (įsitikinkite, kad jūsų automobilyje yra 12V/24V uždegiklio sąsaja), neslidus automobilio pagrindo šildytuvas. Priekinio stiklo atitirpinimas pagamintas iš ABS medžiagos. Integruotas saugiklis, automatinio išjungimo apsauga. 360° sukimasis, kampą galima laisvai reguliuoti, tolygus šildymas, patogiau. Tinka daugeliui automobilių, pavyzdžiui, dideliems sunkvežimiams. Tinka automobiliams, stovyklavimui, kelionėms ir šildymui žiemą. Norėdami sušildyti žiemą, galite saugiai ir patogiai pasiekti kelionės tikslą.

Specifikacija: Produkto pavadinimas: automobilio šildytuvas Gaminio spalva: juoda Produkto dydis: apie 12x10x7,2 cm / 4,72x3,94x2,83 colio, laido ilgis yra apie 110 cm / 43,31 colio Gaminio medžiaga: ABS Produkto grynasis svoris: apie 0,32 kg Produkto bruto svoris: apie 0,4 kg Produkto pakuotė: Kraft kartoninė pakuotė Pakuotės dydis: apie 12,3x14x10 cm / 4,84x5,51x3,94 colio Tinkami modeliai: GM Produkto naudojimas: Laikyti šiltai Funkcija: Greitas šildymas, 360 laipsnių reguliavimas, dviejų režimų šiltas oras ir natūralus oras.

Pastaba: Dėl skirtingo monitoriaus ir šviesos efekto tikroji prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose matomos spalvos. Ačiū! Leiskite 1–2 cm matavimo nuokrypį dėl rankinio matavimo.

1 X automobilio šildytuvas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas