Parduotuvė

132 Nauji Speciali kaina Liejami plastikiniai …

132 Nauji Speciali kaina Liejami plastikiniai priedai Priekabos modelis Modifikuoti vežimėliai žaislai vaikams

23.70 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

nemokamai

  1. Transportas visame pasaulyje. Paprastai mes siunčiame jums prekes Kinijos pašto oro paštu nemokamai, 2. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Užsakymo adresas turi atitikti jūsų pristatymo adresą.
  2. Tranzito paslaugos laiką nustato vežėjas, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.
  3. Jei negavote užsakymo po 30 dienų apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime jūsų užsakymą ir susisieksime su jumis kuo greičiau. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!
  4. Pristatymo laikas: atvykimo laikas taip pat priklauso nuo kai kurių veiksnių ir skirtingų sričių, bendros atvykimo laiko lentelės. parodyta žemiau, kad galėtumėte gauti nuorodą:

Braziliją pasiekti apie 15–60 dias

Atsiliepimas Atsiliepimai yra labai svarbūs, Jo nuostabi apsipirkimo patirtis yra mūsų galutinis tikslas. Jei esate patenkinti produktais ir mūsų paslaugomis, skirkite keletą sekundžių teigiamiems atsiliepimams. Tai bus puiki paskata mums ir toliau teikti kokybiškas paslaugas ir produktus. Jei nesate patenkinti, tikimės, kad nedelsdami susisieksite su mumis prieš pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinti jų rūpesčius.

Pervežimo sąlygos Mūsų krovinių gabenimas nemokamas į JAV, ES, Aziją ir visas šalis, muitai, mokesčiai ir pridėtinės vertės mokesčiai neįskaičiuoti į prekės kainą ir siuntimo mokestį. Jei reikia greito pervežimo DHL, UPS, TNT, FedEx, EMS, nors ir nemokami, bet gali džiaugtis labai gera nuolaida. Atlikdami užsakymą, mūsų internetinėje parduotuvėje pasirinkite norimą siuntimo būdą. Mes pastebėsime pėdsaką užsakymų sąraše arba atsiųsime jums el. Gražinimo politika Mes grąžinsime jums visą sumą, jei gauta prekė skiriasi nuo aprašymo. Pinigai bus grąžinti po to, kai gausime kokybišką prekę. Prieš siųsdami kokį nors straipsnį, susisiekite su mumis. Siuntimo išlaidų siuntėjas negrąžina, o transportavimo išlaidos grąžinamos jūsų pusėje. Dėkojame už dėmesį. Ten detalės

  1. Jei turite kitų specialių nurodymų, jūsų užsakymo, susisiekite su mumis, mes mielai padėsime
  2. Mes turime profesionalių talentų anglų kalba, bet koks klausimas gali atsakyti į jus per aštuonias valandas.
  3. Jei turite kitų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.
  4. Didelis užsakymas su nuolaida: jei jums reikia pateikti užsakymą, kuris yra didesnis nei didžiausias kiekis, susisiekite su mumis, kad gautumėte specialią nuolaidą
  5. Jei jums reikia specialaus pritaikymo, atsiųskite mūsų profesionalaus gamintojo modelio nuotraukas Teikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. Dėkojame už palaikymą!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas