Parduotuvė

150W 12V nešiojamas automobilio šildytuvas oro …

150W 12V nešiojamas automobilio šildytuvas oro valymas priekinio stiklo ventiliatorius atitirpinimo atitirpiklis universalūs automobilio priedai 15cm x 7cm x 7cm

2.00 €

150W 12V nešiojamas automobilio šildytuvas, oro valymo priekinio stiklo ventiliatorius, atitirpinimo atitirpiklis

Specifikacijos: Dėl aprasojimo ir atitirpinimo stiklas tampa skaidrus ir šviesus, o stiprus šiltas oras išlaiko orą automobilyje šiltą ir šviežią. Aukščiausios klasės modeliai turi oro valymo funkciją. 360 laipsnių kampu besisukantis atraminis rėmas gali sekti valdymą, kuris yra patogesnis ir patogesnis. Naujasis 2020 metų modelis naudojamas kaip siurbimo stovas karšto oro krypčiai valdyti. Tereikia jį įkišti į automobilio cigarečių lizdą ir įjungti maitinimą, todėl juo naudotis labai paprasta ir patogu. Jis gali būti komplektuojamas su siurbtuko laikikliu, 1,5 m maitinimo laidu ir įdėti jį bet kur, kur norite.

Prekės pavadinimas: Automobilio šildytuvas Medžiaga: ABS Galia: 150W Įtampa: 12V Savybės: puodelio forma, lengvas montavimas, mažas triukšmas, greitas šildymas, automobilio priedai Maitinimo laido ilgis: 1,5 m / 59,06 colio (apytiksliai) Dydis: 15 cm x 7 cm x 7 cm / 5,91 x 5,91 x 2,76 colio (apytiksliai)

Pastabos: Dėl šviesos ir ekrano nustatymų skirtumo elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo paveikslėlių. Leiskite nedidelį matmenų skirtumą dėl skirtingo rankinio matavimo.

Į paketą įeina: 1x automobilio šildytuvas Arba 1 automobilio šildytuvas 1 x laikiklis Arba 1 x laikiklis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas