Parduotuvė

1510 vnt KEYDIY KD B13 automobilio raktas skirtas …

1510 vnt KEYDIY KD B13 automobilio raktas skirtas Toyota KD900KD-X2 Key Programmer B serijos nuotolinio valdymo pultelis su Super Chip ir 13 nenupjautu peiliuku

111.86 €

KEYDIY KD B13 automobilio raktas skirtas Toyota KD900/KD-X2 Key Programmer B serijos nuotolinio valdymo pultui su KD mikroschema ir 13# nenupjautu peiliuku

Mūsų nuotolinis darbas su mūsų KD aparatu, jis gali veikti su įvairiais automobilių nuotolinio valdymo pulteliais, ką jums reikia padaryti, tai padaryti jį į norimą nuotolinį mūsų KD aparatą.

Visi B01, B02, B03, B04, B05 ir B06 B07 gali dirbti su skirtingo dažnio nuotolinio valdymo pulteliais, skirtumas tarp šių pultelių yra tas, kad jie yra skirtingos formos.

Funkcijos: Būklė: 100% visiškai naujas Originalus dydis Teikti didmeninę prekybą Aukštos kokybės Spalva: juoda Mygtukas: 3 mygtukai Elektronika: Taip Baterija:    Ne

Paketų sąrašas:

1 vnt. x 3 mygtukų raktas

1: Mes suorganizuosime siuntą pagal pirkėjo nurodytą adresą, todėl patvirtinkite ir patikrinkite adreso duomenis, kuriuos užpildėte pirkdami.

2: Siūlomas pristatymo būdas yra „China Post Air Mail“, taigi, jei norite pasirinkti FEDEX, DHL, EMS, susisiekite su mumis prieš pirkdami.

3: Paslaugos tranzito laiką suteikia vežėjas, savaitgaliai ir švenčių dienos neįtraukiami, todėl pristatymo laikas gali būti ilgesnis nei žadėjome, ypač atostogų sezono metu, todėl būkite kantrūs.

4: bet kokia atnaujinta stebėjimo informacija jus informuos laiku, stebėjimo informaciją taip pat galite gauti oficialioje svetainėje.

1: Jei grąžinote prekę mums, pateikite sekimo numerį.

2: Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir būklės.

3: Jei užsakymai neatvyko laiku, susisiekite su mumis, mes suorganizuosime siuntimą arba grąžinsime pinigus.

4: Jei norite grąžinti pinigus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ir nepradėkite ginčo tiesiogiai.

1: Atsiliepimai mums yra labai svarbūs, mes siekiame 100% pasitenkinimo, jei turite klausimų ar problemų, pirmiausia susisiekite su mumis, mes tai išspręsime greitai ir geriausiu būdu.

2: Palikite mums teigiamų atsiliepimų ir skirkite visas 5 žvaigždutes, jei esate patenkinti mūsų produktais, jūsų rekomendacija yra mūsų motyvacija judėti toliau, mes tikrai įvertinsime jūsų laiką, jei paliksite teigiamų atsiliepimų.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas