Parduotuvė

262 pėdų 80 mLong Range NFC Bluetooth 5.0 …

262 pėdų 80 mLong Range NFC Bluetooth 5.0 siųstuvo imtuvas Muzikos garso adapteris APTX HD mažas delsimas Spdif RCA 35 mm AUX skirtas televizoriaus kompiuteriui

52.49 €

Kategorija: Buitinė elektronika

PASTABA: dėl to, kad „Sony“ „Bluetooth“ ausinės / ausinės / ausinės naudoja specialų kodavimo metodą, jis nėra viešas, kad kiti įrenginiai galėtų prisijungti. Taigi, kai naudojate „Sony Bluetooth“ ausines / ausines / ausines, kad susietumėte su mūsų įrenginiais „Bluetooth“ siųstuvo režimu, jis gali susiejimas užtrunka ilgiau. Skirtinguose Sony modeliuose susiejimo laikas skiriasi. Tačiau jie tikrai gali sėkmingai susieti su mūsų įrenginiais.

Tinka bet kokiems įrenginiams (išmaniesiems telefonams, ausinėms, garsiakalbiams ir t. t.) bet kuriai „Bluetooth“ versijai rinkoje, įskaitant: bluetooth 1.0/1.1/1.2;/2.0/2.1; 3.0/3.1/3.2; 4.0/4.1/4.2; 5.0 ir kt.

Funkcijos:

„Trys viename“ „Bluetooth“ garso adapteris – ar kada pagalvojote apie savo televizoriaus, projektoriaus ar senovinės stereosistemos „Bluetooth“ amžių? Šis VIKEFON B22 arba B21 Bluetooth siųstuvo imtuvas tai padarys. Jis turi 3 režimus (tx, RX ir bypass), kurie gali įjungti „Bluetooth“ ryšiu beveik visus jūsų namų garso įrenginius, tokius kaip televizorius, „iPod“, kompiuteris, sena namų stereofoninė įranga ar garsiakalbiai. Tokiu būdu galėsite atsikratyti laidų ir laisvai mėgautis aukštos kokybės belaidžiu garsu visuose namuose.

262 pėdų itin ilgas atstumas – naudojant naujausią „Bluetooth 5.0“ technologiją ir dviejų antenų dizainą, „Visoud Bluetooth“ adapteris gali pasiekti iki 262 pėdų (80 m) regėjimo linijos atstumą atvirame ore ir iki 80–110 pėdų (25–35 m) ) patalpose, o tai užtikrina stabilų ryšį neprarandant signalo, kad ir kur eitumėte savo dideliame name. *Pastaba: veikimo diapazoną gali paveikti „Wi-Fi“ maršruto parinktuvai, belaidžio televizoriaus adapteriai ir taip pat priklauso nuo priimančių įrenginių.

Be lūpų sinchronizavimo delsos ir dviguba nuoroda – turi aptX HD, užtikrinančią geresnę nei kompaktinio disko klausymo patirtį, ir aptX Low Latency, kuris praktiškai pašalina garso ir vaizdo vėlavimą. Šis „Bluetooth“ garso siųstuvas puikiai tinka žiūrėti televizorių / filmus. Be to, jis vienu metu gali prisijungti prie dviejų „Bluetooth“ ausinių, o tai reiškia, kad galite dalytis linksmybėmis su šeima ar draugais, netrukdydami kitiems. *Pastaba: norint pasiekti mažą delsą, jūsų priimantis įrenginys taip pat turi palaikyti aptX Low Latency.

Didelė baterijos talpa – dėl integruotos 1000 mAh baterijos jis yra nešiojamas, šis „Bluetooth“ imtuvas visiškai įkraunamas tik per 4,5 valandos, tačiau TX režimu jis gali veikti 15 valandų, o RX režimu – 20 valandų, kurių pakaks klausytis visą dieną arba ilgoje kelionėje, taip pat galite jį naudoti kraunant. Pastaba: šis gaminys automatiškai persijungs į ramybės ir energijos taupymo režimą po 6 minučių neprijungus.

NFC ir daugialypė jungtis – palaiko NFC greitam susiejimui ir yra su optiniu kabeliu, 3,5 mm Aux ir RCA garso kabeliu, kad patenkintų visus jūsų ryšio poreikius. Jis suderinamas su beveik visais televizoriais ir garso sistemomis, turinčiomis garso įvestį ir reguliuojamą garsumą funkcija gali būti naudojama daugeliui įrenginių, kurie neturi savo garsumo valdiklių.

Kodėl rinktis mus ?

 • Didelis atstumas: BT-B22 ARBA BT-B21 ilgo nuotolio Bluetooth adapteris gali padėti pasiekti 262 pėdų (80 m) matymo liniją lauke ir IKI 80-110 pėdų (25-35 M) VIDAUS.

 • Nėra lūpų sinchronizavimo delsos ir tobulas Hi-Fi garsas: „AptX Low Latency“ technologija pašalina „Bluetooth“ garso delsą, todėl galite mėgautis aiškus garsu ir žiūrėti televizorių / filmą / vaizdo įrašą tobulai sinchronizuodami. aptX HD technologija suteikia puikią garso patirtį.

 • Dvigubas srautas: „BT-B22“ ARBA BT-B21 „Bluetooth“ adapterio dvigubos nuorodos funkcija taip pat leidžia vienu metu perduoti srautu į 2 ausines arba garsiakalbius.

 • „Bluetooth“ plėstuvas: išplėskite „Bluetooth“ diapazoną prijungdami prie silpnų belaidžių garso įrenginių arba suporuokite su kitu „Bluetooth“ adapteriu, kad padidintumėte „Bluetooth“ vienetą.

 • Apėjimas su 4 skirtingais darbo režimais: 1) Aux in/Aux out: Aux LED įjungtas. 2) Pasirinkti / Atsisakyti: įjungtas pasirinkimo šviesos diodas. 3) Aux in / Opt out: Aux šviesos diodas pirmiausia mirksi, o tada įsijungia Opt LED. 4) Pasirinkti / Aux išjungti: pirmiausia pasirinkite LED blykstę ir tada įjunkite Aux LED.

 • NFC funkcija: padėkite mobilųjį telefoną šalia BT-B22 ARBA BT-B21 belaidžio Bluetooth imtuvo siųstuvo, kuris susiejimo režimu supaprastina susiejimą! Nereikia susieti rankiniu būdu *PASTABA: įsitikinkite, kad jūsų mobilusis telefonas turi NFC funkciją ir įjungtas. Funkciją palaiko tik RX režimas.

-Suporuokite vienas su kitu: palaikykite darbą tarpusavyje, vienas kaip siųstuvas, antrasis - kaip imtuvas.

Pakuotės turinys:

1 x Bluetooth siųstuvo/imtuvo adapteris

1 x Micro USB įkrovimo laidas

1 x 3,5 mm garso laidas

1 x 3,5 mm lizdas su 2 RCA kištukiniais kabeliais

1 x skaitmeninis optinis Toslink garso kabelis

1x vartotojo vadovas

 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)

 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo.

 3. Mes siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą.

 4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.

 5. PASLAUGOS TRANZITO LAIKAS yra nurodytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.

6.Jei siuntos negavote per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

 1. Dėl atsargų būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad galėtume greitai pristatyti.

 2. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo jo gavimo datos. Jei šią prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma panaudota ir MES JUMS NESUGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.

2.Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį.

 1. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalios būklės ir pakuotės su visais komponentais ir priedais, PO TIEK pirkėjui, tiek pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.

 2. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) neatitinka (-i) reklamuojamų.

1.12 mėn. Gamintojo ribota garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija.

 1. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEIAME DALYKŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGĖ.

 2. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

 3. Jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mūsų verslo plėtrai, todėl palikite atsiliepimų 5 žvaigždutes, jei esate patenkinti mūsų produktais. Labai ačiū.

 4. Nepalikite neigiamų atsiliepimų neprašę mūsų pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis pirmiausia, jei turite kokių nors problemų. Atsiliepimai yra mūsų gyvenimas, prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis, kad gautumėte geresnę informaciją. sprendimas, Atsakysime į visus pranešimus kaip įmanoma greičiau, Iš anksto dėkojame už kantrybę.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas