Parduotuvė

39 vnt. mielas Menhera chan LINE jaustukų paketas …

39 vnt. mielas Menhera chan LINE jaustukų paketas Linksmas automobilio lipdukas naminis lipdukas ant nešiojamojo kompiuterio Dekoratyviniai lipdukai „pasidaryk pats“ Automobilių priedai

1.35 €

Apie Pristatymą

A. Paprastai išsiunčiame per tris darbo dienas nuo jūsų mokėjimo gavimo. Paprastai siunčiame per China Post Air Mail. Jei norite kitų greitųjų, pavyzdžiui: YANWEN, EUB, DHL, EMS ir tt, susisiekite su mumis prieš siūlydami kainą. YANWEN Pristatymo laikas yra apie 35-60 dienų; EUB yra apie 15-35 dienos; DHL ir EMS yra apie 7-15 dienų

B. Prašome palikti mums žinutę, kad informuotume norimus dydžius ir spalvas, prekes atsiųsime pagal jūsų duomenis arba atsiųsime atsitiktine tvarka.

C. Prašome atsiųsti pilną teisingą adresą ir telefono numerį ir mes būsime pasiruošę jums apskaičiuoti pristatymo išlaidas. Mišrios spalvos ir modeliai laukiami mūsų parduotuvėje. Mes atliksime kombinuotą siuntimą už jus.

D. Mes nesame atsakingi už jokius muito ar importo mokesčius.

Į visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei negaunate mūsų atsakymo, maloniai prašome dar kartą atsiųsti savo el. laišką ir mes jums kuo greičiau atsakysime. Tik rimtas pirkėjas! Pateikite kainą tik tuo atveju, jei sutinkate su visomis sąlygomis.

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

A. Pirkėjas turėtų pasiūlyti problemos įrodymus daiktuose.

B. Jei nesate patenkinti pirkiniu, prekę galite pakeisti. Pirkėjas yra atsakingas už visus tolesnius siuntimo mokesčius.

C. Pirkėjas turi susisiekti su mumis per 3 dienas nuo pristatymo, jei nori pakeisti nekokybiškas ar netinkamai išsiųstas prekes.

Apie „Feedfack“.

A. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas! Neigiamų ar neutralių atsiliepimų teikimas yra labai rimtas požiūris ir mes įsitikiname, kad GALIMA išspręsti jūsų problemą prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Nuoširdžiai tikimės, kad jums patiks mūsų prekės ir patiks mūsų paslauga. Laukiame jūsų TEIGIAMO ATSILIEPIMO.

B. Jei pridėsite produktų nuotraukas, palikdami mums teigiamą atsiliepimą, laimėsite nemokamą gražią dovaną su kitu užsakymu! AČIŪ TAU LABAI!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas