Parduotuvė

4 viename pagyvenusių žmonių automobilio pagalbinė …

4 viename pagyvenusių žmonių automobilio pagalbinė rankena lazdelė nešiojama stovinčio judėjimo pagalba automobilio saugos diržų pjaustytuvui LED žibintuvėlis

7.61 €

Kategorija: Įrankiai

Funkcijos: 【Gali 300-350 svarų】 Nešiojamoji transporto priemonės atraminė rankena pagaminta iš aukštos kokybės kaltinio plieno, apsaugančio nuo rūdžių ir korozijos. Aukštos kokybės patvarus nailonas, neslidžia PVC rankena, integruotas liejimo procesas. gali nešti 300-350 svarų, užtikrinti saugesnį įlipimą ir išlipimą iš automobilio. 【Patogi rankena】: Automobilio pagalbinė rankena su guminės putplasčio rankenos konstrukcija, lengva, patogi rankai ir išsprendžia plastiko įtrūkimų dėl didelio įtempimo problemą. 【Daugiafunkcinis dizainas】 Universalios daugumos automobilių, automobilių durų pagalbinės rankenos ne tik gali padėti žmonėms įlipti ir išlipti iš automobilio, bet ir avarijos atveju gali nupjauti saugos diržą ir išdaužti langą. Ir suteikti žibintuvėlio apšvietimo funkciją 【Nešiojamas dydis】 Lengvai naudojamas ir nešiojamas, gali būti laikomas automobilio durelėse arba rankinėje. Automobilių lazdelės dydis yra 7 * 4 coliai. 【Plačiai naudojamas gyvenime】 Automobilių durų pagalbinės rankenos tinka visiems U formos durelių skląsčių automobiliams, pagyvenusiems žmonėms, vaikams, nėščioms moterims, sužeistoms ar visiems, kuriems reikalinga judėjimo pagalba. Puiki dovana jūsų šeimai ar draugams.

Specifikacija: Medžiaga: metalas Spalva: kaip parodyta Kiekis: 1vnt

Pastaba: Perėjimas: 1 cm = 10 mm = 0,39 colio Leiskite 1–3 mm paklaidą dėl rankinio matavimo. pls įsitikinkite, kad neprieštaraujate prieš siūlydami kainą. Dėl skirtingų monitorių skirtumų vaizdas gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Ačiū!

Į paketą įeina: (be mažmeninės prekybos pakuotės) 1x automobilio rankena

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas