Parduotuvė

433Mhz belaidis 2 raktų kopijavimo klonavimo …

433Mhz belaidis 2 raktų kopijavimo klonavimo nuotolinio valdymo pultas Universalūs garažo vartai programėlėms Automobilių namų garažas Aukšta kokybė

2.77 €

Kategorija: Buitinė elektronika

433Mhz belaidis 2 raktų kopijavimo klonavimo nuotolinio valdymo pultas Universalus garažo durų raktas, skirtas PT/SC/LX/HX/HT

Specifikacija: Medžiaga: ABSS dydis: apytiksliai 45 * 35 * 12 mm / 1,77 * 1,37 * 0,47 ’’ vardinė įtampa: 12 Vvardinė srovė: 10 mA Gaminio svoris: apytiksl. 26g Montavimas: Belaidis Atitinkamas dažnis: 433MHzModiuliacija: ASK (amplitudinė moduliacija)Belaidžio perdavimo atstumas: 50-100m (atvira erdvė)Taikymo sritis: Garažo vartai, signalizacija, automatinės durys, langinės ir pan. Klonavimo lustų tipai: 2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,HX1527 ),FP527,CS5211,-MC9-5AX6,-5AX6,-MC9-5AX6,SMC9211,5AX6 HT680, HT6207, HT6010, HT6012, HT6013, HT6014, HT12D, HT46F49E, PIC16F629, PIC16F630 ir pan. Skirtingi lustų gamintojai turi skirtingus priešdėlių lusto modelius, jei skaitmeninė lusto dalis gali būti to paties modelio. Pastaba: paprastai nerekomenduojame kopijuoti slenkančio kodo lusto, nes kopijuojant slenkančią kodo lustą kyla daug neaiškumų. Kopijuojant slenkančio kodo lusto nuotolinio valdymo pultą, neįmanoma nustatyti, ar originalus nuotolinio valdymo lustas yra šifravimo lustas. Todėl nerekomenduojame kopijuoti slenkančio kodo nuotolinio valdymo pulto. Naudokite veiksmus:

  1. Išvalyti kodą: dviem pirštais vienu metu laikykite atrakinimo ir užrakinimo klavišus; LED lemputė greitai sumirksi 3 kartus maždaug per 2 sekundes; atleiskite vieną iš pirštų (kita ranka negali paleisti), tada laisvu pirštu greitai tris kartus spustelėkite atsilaisvinusį mygtuką, kol LED lemputė greitai mirksės; du pirštai gali atleisti; tada paspauskite bet kurį nuotolinio valdymo pulto klavišą; kai LED lemputė užgęsta, tai reiškia, kad sėkmingai išvalytas kodas (keturi klavišai visi tušti); jei paspaudus bet kurį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką lemputė vis dar dega, tai reiškia, kad pradinis kodas nebuvo sėkmingai išvalytas. Reikia išvalyti iš naujo ir tik sėkmingai išvalius kodą, klonavimas gali būti sėkmingas. Galite pakartotinai išvalyti ir klonuoti kodą.2. Kopijuoti: kairiąja ranka paimkite originalų nuotolinio valdymo pultą, dešine ranka paimkite mūsų klonuotą nuotolinio valdymo pultą ir laikykite du nuotolinio valdymo pultus kuo arčiau; vienu metu paspauskite pirmuosius dviejų nuotolinio valdymo pultelių klavišus; maždaug po 2 sekundžių LED lemputė greitai mirksės 2 kartus; po vienos sekundės indikatoriaus lemputė toliau mirksi ir paleidžia pirštus; ir po sėkmingo tyrimo paspauskite klavišą, lemputė užsidega, o tai reiškia, kad pirmasis rakto kodas originaliame nuotolinio valdymo pulte buvo nukopijuotas į kitą nuotolinio valdymo pultą; tą patį būdą paeiliui galima naudoti antruoju mygtuku, trečiuoju klavišu… Jei kopijavimas sėkmingas, nuotolinio valdymo pulto funkcija yra tokia pati kaip ir originalaus atitikusio nuotolinio valdymo pulto.3. Atkūrimas: netyčia išvalę nuotolinio valdymo pulto kodo kopiją, vienu metu galite paspausti dviejų apatinių klavišų nuotolinio valdymo pultelio kopiją, LED lemputės greitai mirksės, atleiskite paspaudus bet kurį mygtuką, šviečia ilgai, tai Nurodo, kad atkuriamas nuotolinio valdymo pulto kodas. Prieš naudodami mūsų kopijavimo nuotolinio valdymo pultą, būtinai pašalinkite esamą kodą iš nuotolinio valdymo pulto.4. Kaip elgtis susidarius situacijai, kai vieni klavišai gali valdyti, o kiti – ne? Galite naudoti išvalymo ir atkūrimo operaciją, konkreti operacija yra tokia: (1) pirmiausia išvalykite kodą; (2) išvalę kodą, vėl nukopijuokite nesėkmingą raktą ir nereikia kopijuoti likusių mygtukų; (3) ir tada dar kartą išvalykite kodą; (4) atkurkite kodą; Šiuo metu pradiniai raktai, kurie nebuvo sėkmingai nukopijuoti, dabar yra padengti naujais kodais, o pradiniai sėkmingai nukopijuoti raktai dabar išsaugomi. Jei po antrosios raktų kopijos nėra kopijos, pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus vėl ir vėl, kol visi raktai bus sėkmingai nukopijuoti. Atsargumo priemonės:
  2. Pasirinkite reikiamos sąlygos nuotolinio valdymo pultą: pradinė nuotolinio valdymo funkcija normali, nuotolinio valdymo lustas yra toks pat arba suderinamas, nuotolinio valdymo pulto veikimo dažnis toks pat.2. Nuotolinio valdymo pultelis gali nukopijuoti tik fiksuotą kodą, išmokti kodo lustą ir vieno lusto nuotolinio valdymo pulto dalį (gali nukopijuoti lusto modelį žr. kopijavimo lusto tipą).3. Dviejų krypčių nuotolinio valdymo pulto, slenkančio kodo nuotolinio valdymo pulto, vieno lusto šifravimo programos nuotolinio valdymo pulto negalima kopijuoti. Tokie kaip HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 ir pan.4. Prieš nukopijuodami nuotolinio valdymo pultą, įsitikinkite, kad išvalytas esamas kodas ant nuotolinio valdymo pulto ir patikrinkite, ar kodas sėkmingai išvalytas. Priešingu atveju jo negalima nukopijuoti.5. Įsitikinkite, kad jūsų nuotolinio valdymo pultas turi pakankamai galios, nes atstumas tarp dviejų nuotolinio valdymo pultų tuo geresnis! Jei kopijavimo atstumas yra per arti jungiklio skirtingais kampais, kad būtų galima kopijuoti. Paspauskite ir palaikykite mygtuką ant originalaus nuotolinio valdymo pulto, kad signalas būtų išsiųstas visiškai įprastai, tada paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką, kad įsitikintumėte, jog funkcija visiškai nukopijuota. Pastaba: Leiskite 1–3 mm skirtumus dėl rankinio matavimo. Dėl skirtingo ekrano ir skirtingos šviesos nuotraukoje gali nebūti tikrosios prekės spalvos. Ačiū už Jūsų supratimą.

1 x universalus 2 raktų kopijavimo aparato nuotolinio valdymo pultas

[RelatedpruductTemplate] [/RelatedpruductTemplate]

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas