Parduotuvė

5 MP lauko Wi-Fi dvigubo objektyvo kamera 10x …

5 MP lauko Wi-Fi dvigubo objektyvo kamera 10x priartinimo PTZ sparčiojo kupolo belaidė kamera AI automatinio sekimo CCTV stebėjimo IP kamera Yoosee

98.10 €

Kategorija: Saugumas ir apsauga

Pagrindinės funkcijos:

  • 5 MP HD skiriamoji geba, skirta Yoosee* AI žmogaus aptikimo signalizacija* 3,6 mm + 12 mm dvigubo objektyvo kamerų sistema* Akimirksniu perjunkite 1X į 10X skaitmeninį priartinimą* Max 50 metrų dienos matymas* 10–50 metrų spalvotas/juodai baltas naktinis matymas* Patobulintas dvigubos antenos įsiskverbimas * 350 laipsnių pakreipimas / pakreipimas 90 laipsnių * dvipusis garso pokalbis Kalbėkite realiu laiku* Judesio aptikimo ir pavojaus signalo funkcija* 2,4 GHz WiFi ir laidinis ryšys du režimai nepalaiko 5 GHz WiFi* Atsparus vandeniui IP66 Naudojimas lauke* TF kortelės lizdo palaikymas Maksimalus 128 GB. * Šifravimo saugos debesies saugykla* Nuotoliniu būdu peržiūrėkite per „Yoosee“ programą išmaniajame telefone

Paketo sąrašas: 1x PTZ kamera1x vartotojo vadovas1x maitinimo šaltinis1x varžtų krepšys

5 MP FHD raiška užtikrina aiškius ir ryškius vaizdus

Kalbant apie saugumą, svarbiausia yra detalėse. Pamatykite tiksliai, kas vyksta jūsų namuose ir aplink jį, aiškiai 5 MP.

2,8–12 mm dvigubas objektyvas ir 10X skaitmeninis priartinimas Galite naudoti atnaujintą dviejų objektyvų IP kamerą, kuri gali pasiekti 10X skaitmeninio priartinimo efektą ir aiškiai matyti didelius atstumus.

Ai žmogaus aptikimo įspėjimas Greitai suranda žmonių taikinius ir iš karto siunčia pranešimą į jūsų telefoną, leisdamas pamatyti, kas vyksta bet kur. Jis aptinka tik žmogaus formą ir klaidingai nesuaktyvins objektų, tokių kaip automobiliai ir medžiai.

PTZ nuotolinio valdymo pultas Sukasi 350° horizontaliai ir 90° vertikaliai. Jį galite valdyti tiesiogiai naudodami Yoosee programą, kada tik norite ir kur esate.

Išmanieji dvigubo apšvietimo režimai Integruota 14 šviesos diodų, palaiko visų spalvų režimą, infraraudonųjų spindulių režimą ir dvigubos šviesos įspėjimo režimą (infraraudonųjų spindulių naktinis matymas rodomas, kai joks objektas nejuda, o balta šviesa bus įjungta, kad būtų perjungta į spalvotą režimą, kai aptinkamas judesys ).

Judesio aptikimas Kai vaizdo stebėjimo kamera aptiks judesį, ji nusiųs judesio aptikimo įspėjimą į jūsų mobilųjį telefoną.

SD kortelė ir saugykla debesyje Pirmo mėnesio saugykla debesyje ir Max 128G SD kortelės įrašas, duomenų saugumas yra stabilesnis. Jei norite ir toliau naudotis „Cloud Service“, tereikia už tai sumokėti, jei nereikia naudoti, ji automatiškai sustabdys nemokėkite už mokestį.

Tikras dvipusis garsas Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis / Individualizuoti nauji garsiakalbiai su dideliu garsumu; Galite kalbėtis su bet kuo, kas yra šalia fotoaparato (įspėkite ką nors palikti jūsų namus).

P2P nuotolinė prieiga / kelių vartotojų Bendrinkite tą pačią kamerą su savo šeimomis, leiskite visiems apsaugoti ir skirti daugiau dėmesio savo namams. P2P technologija leidžia matyti tiesioginę jūsų namo situaciją, kad ir kur būtumėte, tiesiog naudodami P2P paskyrą programėlėje išmaniajame telefone. arba planšetinį kompiuterį.

Wifi ryšys ir LAN ryšys Maitinamas DC12V adapteriu, galite prijungti fotoaparatą prie Wi-Fi tinklo. Galite nustatyti fotoaparato „Wi-Fi“ ryšį arba LAN paiešką naudodami tinklo kabelį, prijungtą prie maršrutizatoriaus, dirbti tik su 2.4G wifi (nepalaikoma 5G).

IP66 Atsparus vandeniui / Dulkėms Kameros korpusas pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko, kuris yra atsparus vandeniui, saulės spinduliams ir dulkėms. Jis tinka bet kokiai aplinkai.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas