Parduotuvė

5 vnt. Automobilių detalių šepečiai Valymo šepečių …

5 vnt. Automobilių detalių šepečiai Valymo šepečių rinkinys ratams valyti Padangų salonas Išorė Oda Oro angos automobilio valymo rinkinio įrankis

5.77 €

Ypatybė:

  1. Jis tiekiamas su 5 skirtingų dydžių šepetėliu, kurį galite pasirinkti pagal savo poreikius, pakankamai ilgio, kad būtų lengva tyrinėti ir įsiskverbti į veržlę, siaura erdvė.
  2. Šepetys, pagamintas iš kiaulių plaukų ir šilko plaukų, yra labai lankstus ir nelengva prarasti plaukus, idealiai tinka naudoti ant minkštos odinės sėdynės ar apdailos, pavyzdžiui, išorinių emblemų.
  3. Jokių metalinių dalių, tinkamas stiprumo ir lankstumo derinys. Jokios galimybės sugadinti ar subraižyti jūsų subtilius ratus.
  4. Daugiafunkcis šepetys, šlapias ir sausas. Šiuo šepečiu pašalinsite dulkes, duonos trupinius ir kitus smulkius daiktus iš ratų, ventiliacijos angų, apdailos, sėdynių plyšių ir emblemų, kad jūsų mylimas automobilis būtų visiškai tvarkingas ir švarus. išvirkščias.
  5. Tinka visiems automobiliams, visureigiams, sunkvežimiams, furgonams, transporto priemonėms, motociklams.

Specifikacija:

Pavadinimas: Automobilių valymo šepetys Rankenos medžiaga: Aukštos kokybės PP plastikinė rankena Spalva: juoda + raudona (kaip parodyta nuotraukose) Šepečio ilgis: kaip parodyta nuotraukose Kiekis: 5 vnt / komplekte

Į paketą įeina:

1 valymo šepetėlio įrankių rinkinys

Pastaba:

  1. Leiskite nedideles klaidas dėl rankinio matavimo.
  2. Spalvos gali skirtis dėl skirtingo ekrano, supraskite.
  3. Prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis, kad geriau išspręstume bet kokią problemą. Labai ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas