Parduotuvė

500 Vnt Automobilių spaustukai Tvirtinimo Varžtai …

500 Vnt Automobilių spaustukai Tvirtinimo Varžtai Buferio vidaus apdaila Auto Plastikas Atsitiktinis maišymas Universalus Plastikas

20.24 €

Kategorija: Įvairūs

500 Vnt Automobilių spaustukai Tvirtinimo Varžtai Buferio vidaus apdaila Auto Plastikas Atsitiktinis maišymas Universalus Plastikas

Apibūdinimas: Pagaminta iš aplinkai nekenksmingo plastiko, kuris yra aukštos kokybės ir patvarus naudoti. Šis buferio kniedžių tvirtinimo detalių rinkinys pagamintas iš plastiko, nerūdys ir nepūs. galima naudoti ilgą laiką. Labai paprasta naudoti, yra stumiamojo tipo, kniedžių galvučių spaudimas išsiplečia iki kojų, lengva greitai sumontuoti. Jie naudojami apdailos skydo spaustukams, durų apdailos spaustukams, durų skydo spaustukams, buferio spaustukams, variklio dangčiui ir apsaugos nuo purslų laikikliams pakeisti. Šie spaustukai tinka tvirtai laikyti bet ką tinkamo skersmens skylėje. Specifikacijos: Spalva: atsitiktinis spalvų maišymas (kaip parodyta nuotraukose) Medžiaga: plastikas Dydis: daugelio tipų atsitiktinis maišymas (kaip parodyta paveikslėlyje) Pastaba: Dėl skirtingos kompiuterio skiriamosios gebos gali būti šiek tiek spalvų iškraipymų. Dėl skirtingo rankinio matavimo gali būti nedidelių klaidų. Tą pačią prekę galite gauti dėl atsitiktinio pristatymo susimaišymo. Į paketą įeina: 500/1000/1200vnt* automobiliniai segtukai

Siuntimas 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo. 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI     Pristatymo adresą. 4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu. 6. Jei negavote užsakymo praėjus 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Atseksime jūsų užsakymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas! 7. Pristatymo laikas:

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji bus laikoma panaudota ir MES JUMS NEGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.
  2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID.
  3. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalioje būklėje ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK PIRKĖJUI, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.
  4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) nėra toks (-i) kaip reklamuojamas.

Garantija

  1. 12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija.
  2. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEEIČIAME EKIŲ AN PASIBAIGUSI GARANTIJA. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimas Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinti jūsų poreikius. Neįmanoma spręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas