Parduotuvė

5Kw 6.5Kw 8Kw trijų 3 fazių benzino generatorius …

5Kw 6.5Kw 8Kw trijų 3 fazių benzino generatorius AVR Universalus automatinis įtampos reguliatoriaus stabilizatorius skirtas generatoriui 400V 470Uf

12.93 €

5Kw 6.5Kw 8Kw trijų 3 fazių benzino generatorius AVR Universalus automatinis įtampos reguliatoriaus stabilizatorius, skirtas generatoriui 400V 470Uf

Pagalba Dropshipping ir didmeninė prekyba.

100% originalus ir geros kokybės su nemokama garantija po pardavimo.

įtampa: 380v, dažnis: 50hzvartojimas: dujų generatoriaus spalva:juodaMedžiaga:plastikas Pakuotės turinys:1* įtampos reguliatoriusTik pirmiau nurodytas pakuotės turinys, kiti produktai neįtraukiami.Pastaba: šviesus fotografavimas ir skirtingi ekranai gali lemti, kad paveikslėlyje esančios prekės spalva šiek tiek skirsis nuo tikras dalykas. Leidžiama matavimo paklaida +/- 1-3cm.

Apie mus

Mes teikiame gerą produktą už geriausią kainą, palaikome didmeninį / pristatymo užsakymą

  1. Jei norite pateikti užsakymą, pažymėkite “dropshipping order”, mes suteiksime jam pirmenybę.

  2. Didmeninei prekybai / pristatymui užsakymus, jei turite idėjų dėl kainos ar paketo, susisiekite iš anksto, mes suteiksime jums geriausias paslaugas, kad patenkintume jūsų poreikius.

Apie Mokėjimą

Jei mokėdami susiduriate su problemomis, susisiekite su „AliExpress“ klientų aptarnavimo centru ir paprašykite pagalbos:  https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm

Apie siuntas

  1. Mes išsiųsime užsakymus ASAP per 2–5 dienas (išskyrus savaitgalius ir valstybines šventes). mokėjimas atliekamas įprastai.

  2. Užrašykite visą pristatymo adresas su teisingu telefono numeriu ir pašto kodu, ypač Rusijos ir Baltarusijos pirkėjai, patvirtinkite savo vardą ir pavardę.

  3. Atkreipkite dėmesį, kad mes neatsakome už muito mokesčius. Muitinės formalumus atlikite patys.

  4. Mes teikiame tiek paštą pristatymas ir skubus siuntimas. Daugumoje šalių siuntimas užtrunka paštu apie 25–35 darbo dienas ir ilgiau kai kuriose šalyse, pvz., Brazilijoje, Peru.

Greitasis pristatymas apima DHL, EMS, „AliExpress Premium“ pristatymas ir specialios linijos, tokios kaip „Aramex“. Užtrunka apie 7 dienas. (Jeigu jūsų šalis susidurs su kokia nors problema, tai užtruks, darbuotojas streikas, oro problema ir pan.)

Apie aptarnavimą po pardavimo

Esame patikimi pardavėjai ir turime mūsų profesionali paslauga po pardavimo, skirta visoms mūsų muitinėms. Jeigu ten yra Jei turite klausimų apie užsakymą, susisiekite su mumis iš anksto, mes padarysime visada čia, kol gausi laimingą atsakymą.

Apie Atsiliepimus

  1. Kai gausite, atidžiai patikrinkite pakuotę ir prekę, kad įsitikintumėte, jog nėra problemų.

  2. Jei turite kokių nors problemų arba turite nesate visiškai patenkintas savo paketu, nedvejokite susisiekite su mumis prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Mes išspręsime problema jus patenkinti.

  3. Jei nėra problemų, palikite mums 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų.

Jūsų patvirtinimas yra didžiausia mūsų motyvacija! ! !

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas