Parduotuvė

6 vnt. 2022 m. kinų Naujųjų metų dekoras pakabukų …

6 vnt. 2022 m. kinų Naujųjų metų dekoras pakabukų dekoras Akį traukiantys subtilūs automobilių medžiai Pavasariniai kiniški mazgai kutai papuošalai

2.08 €

Kategorija: Įvairūs

6 vnt. 2022 m. kinų Naujųjų metų dekoras pakabukų dekoras Akį traukiantys subtilūs automobilių medžiai Pavasariniai kiniški mazgai, kutai, papuošalai

Specifikacijos: Šio gaminio naudojimas papuošti namus per pavasario šventę gali atnešti jums sėkmės, nes jis pasižymi palankiu ženklu ir laimės simboliu. Šių kabančių papuošalų naudojimas dekoravimui yra energingas ir traukiantis akį Naujųjų metų šventėje, nes jis margintas mielu ir ryškiu tigro raštu. Pagaminta iš veltinio audinio, šis gaminys yra atsparus dilimui ir ilgaamžiškumui. Šio dekoratyvinio pakabuko ilgis 22cm, plotis 13cm. Tai puikus papuošalas papuošti namus, sodą ar terasą pavasario šventėje.

Prekės pavadinimas: Kinų Naujųjų Metų pakabukai Medžiaga: veltinio audinys

Savybės: traukiantis akį, platus pritaikymas, atsparus dilimui Išsami informacija apie dydį: Dydis: 22 cm x 13 cm / 8,66" x 5,12" (apytiksliai)

Pastabos: Dėl šviesos ir ekrano nustatymų skirtumo elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo paveikslėlių. Leiskite nedidelį matmenų skirtumą dėl skirtingo rankinio matavimo.

Į paketą įeina: 6 x Kinų Naujųjų Metų pakabukai

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas