Parduotuvė

60 vnt metalinių plokščių raktų nikeliu dengtos …

60 vnt metalinių plokščių raktų nikeliu dengtos grandinės žiedai skirti namų automobilio raktams tvirtinti trys dydžiai

8.06 €

1.. KIEKIS: Mūsų raktų pakabukai tiekiami su 60 tvirtų plokščių raktų pakabukų žiedų. Galite naudoti juos daugybei „pasidaryk pats“ veiklų. Vienas juodas pūkelių maišelis siunčiamas kartu su pirkiniu.

2..ASORTI DYDŽIAI:   Skaldomi raktų pakabukai yra suskirstyti į 3 dydžius (30 mm / 1,18 colio, 28 mm / 1,8 colio, 25 mm / 1,2", 32 mm / 1 colio), kiekvieno dydžio bus 20 vienetų, iš viso 60 vnt.

3..STIPRŪS RAKTŲ PAKAUKALAI: Visi raktų pakabukų žiedai pagaminti iš metalo lydinio ir padengti paviršiumi. Jie yra tvirti, nesunku nukrapštyti ir saugiai laikys daug raktų.

4.. DAUGIAU PASKIRTIS: Šie įvairūs raktų pakabukai puikiai tinka raktams pritaikyti, augintinių vardų etiketėms, raktų laikikliui ir kitiems „pasidaryk pats“ amatų projektams.

mokėjimo būdas

Čia priimame alipay.

Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW.

Pristatymo sąlygos

Siunčiame nuo pirmadienio iki sekmadienio, išskyrus šventes. Jei norite pakeisti pristatymo adresą, atsiųskite mums el. laišką PRIEŠ mokėdami.

Standartinės paslaugos trunka apie 15–25 darbo dienas (išskyrus Italiją, Rusiją, Izraelį, Argentiną, Braziliją, Latviją, Ukrainą, Kazachstaną, Rytų Europą, Pietų Ameriką, tai užtruks 30–45 dienas). Jį galima stebėti jūsų šalies pašto svetainėje arba Kinijos EMS svetainėje.

Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties vietos ir kitų veiksnių, tai gali užtrukti iki 40 darbo dienų.

Į siuntimo kainą neįeina jokie importo mokesčiai, o jūs esate atsakingi už muito mokesčius.

Grąžinimo terminas

Jei gavote nekokybišką prekę, per 15 dienų nuo gavimo dienos turite pateikti prašymą grąžinti pinigus arba pakeisti į naują.

Bus atvejų, kai gausite prekes, kurios skiriasi nuo aprašymo. Tokiu atveju prašome nedelsiant susisiekti su mumis, kad galėtume ištaisyti situaciją. Prašome parašyti mums el.

Paslaugos ir atsiliepimai

Nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu prieš ir po pirkimo; esame įsipareigoję, kad jūsų klientai būtų 100% patenkinti. Savo įsipareigojimus palaikome puikiu aptarnavimu, 100 % visų pinigų grąžinimu ir klientų pasitenkinimo garantija.

Jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga, nuoširdžiai tikimės, kad galite palikti mums teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių išsamius pardavėjo įvertinimus, mes automatiškai paliksime jums teigiamą atsiliepimą.

Mes pasistengsime išspręsti iškilusias problemas jūsų naudai. Mums labai svarbus jūsų pasitenkinimas ir mes vertiname jūsų verslą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas