Parduotuvė

6V mini rankinis variklis variklio kotas …

6V mini rankinis variklis variklio kotas mechaninis generatorius DIY žaislų dalys Drop Shipping Rusija

4.83 €

Kategorija: Namų tobulinimas

Tai dažniausiai naudojamas rankinis generatorius, todėl patogus. Daugiau „pasidaryk pats“ dalių galite rasti mano parduotuvėje, sveiki atvykę!!

Į mano parduotuvę: MODEL HOME

Komplekte: 1vnt rankinis generatorius; 2 vnt klipas; 1vnt LED lemputė

Dydis: 6*5mm

Išėjimo įtampa: 6V

Mokėjimas: Mes priimame visus mokėjimus, kaip nurodyta toliau. Kreditinė kortelė, T/T bankas, Moneybookers, debeto kortelė. Jei turite klausimų dėl mokėjimo, nedvejodami susisiekite su mumis. Jei kyla problemų dėl mokėjimo, pagalbos galite gauti naudodami šią nuorodą. http://help.aliexpress.com/pay_order.html

Siuntimas: Siuntinius išsiųsime per 1-3 dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Mes naudojame pasaulinį ekonominį pristatymą, todėl neteikiame sekimo numerių. Jei jums reikia sekimo numerio, turite man pasakyti ir sumokėti papildomą 1,5 USD. Prašau suprask!

Savaitgalį ar švenčių dieną pateiktas užsakymas bus išsiųstas pirmadienį arba kitą darbo dieną. Jei jo nėra sandėlyje, mums reikia šiek tiek laiko apdoroti ir paliksime pranešimą arba pranešimus. Mes nemokame muito mokesčio, imamo iš vietinės muitinės. Pristatymo laikas tik nuoroda. Kartais jis bus greitesnis arba lėtesnis. Kadangi Kinijos pašto oro paštu gabenimas nėra labai stabilus. Apdorosime kiekvieną siuntinį. Žemiau nurodytas apytikslis pristatymo laikas į skirtingas šalis yra tik jūsų informacijai, kuris yra apskaičiuotas, o ne garantuotas. 1: JAV: 10-39 darbo dienos. 2: Kanada: 15–45 darbo dienos. 3: Europos šalis: 15-45 darbo dienos. 4: Kitos šalys: 15-45 darbo dienos.

Siuntimo būdai: Siuntimui pristatyti daugiausia naudojame Kinijos pašto ekonominį oro paštą.

Pakeitimas / keitimas / grąžinimas: Gavę pakuotę ir prekes atidžiai patikrinkite. Jei jos pažeistos, pirmiausia priklijuokite nuotraukas kaip įrodymą. Tada galite susisiekti su mumis dėl aptarnavimo po pardavimo. Prieš pradėdami ginčą, pirmiausia susisiekite su mumis, jei kiltų kokių nors problemų dėl užsakymo. Dėkojame už supratingumą ir palaikymą. Išspręsime, kol kiekvienas klientas bus patenkintas pagrįstai. Jei negausite siuntinio per garantinį laiką, maloniai prašome palaukti daugiau laiko. Jūsų siuntinys gali vėluoti dėl didžiulių siuntų siuntimo, todėl jos apdorojamos lėtai nei įprastai. 1: Mes priimame keitimą arba pakeičiame per 14-30 dienų dėl nekokybiškos prekės arba jei gavote netinkamą prekę. Arba galime grąžinti pinigus. 2: Pirkėjai, perkantys netinkamą prekę, turėtų laiku susisiekti su mumis, tačiau jei išsiuntėme netinkamą prekę ir jums reikia, kad ją ištaisytume, Tada turite sau leisti visas išlaidas (įskaitant pradinį gabenimą, tvarkymo mokesčius ir grąžinamąjį krovinį ir t. t.) 3: Nepageidaujamo produkto grąžinimo atveju bus taikomas 15% atsargų papildymo mokestis tik tuo atveju, jei prekė yra tokia pati kaip ir išsiuntimo. Pirkėjas, norėdamas išsiųsti prekes atgal, turi sumokėti už siuntimo mokestį.

Atsiliepimas: Jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mūsų parduotuvei. Todėl prieš palikdami neigiamą atsiliepimą susisiekite su mumis tiesiogiai, jei kas nors verčia jus nepatenkinti ar supykdyti. Stengsimės išspręsti problemą, kol būsite patenkinti. Jei esate patenkinti mūsų parduotuve. Palikite teigiamą atsiliepimą. Ir naudingų komentarų kitiems klientams. Prekė kaip aprašyta: 5 žvaigždutės bendravimas: 5 žvaigždutės Pristatymo greitis: 5 žvaigždutės

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas