Parduotuvė

6XDB greitosios pagalbos automobilio garsiakalbis …

6XDB greitosios pagalbos automobilio garsiakalbis policijos sirena garsinis signalas motociklas 12V 3 tonų garsiniai signalai

25.07 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

OOTDTY Automobilio sirenos garsiakalbiai yra įmontuoti į viešojo informavimo sistemą. Galite kalbėtis su kitais žmonėmis naudodami šį mikrofoną savo automobilyje. Taip pat galite pajuokauti su draugais, jie nežinos, kas kalba. Tinka bet kokiai 12V transporto priemonei: automobilio sirenos garsiakalbį galima montuoti bet kurioje transporto priemonėje, turinčioje 12V DC maitinimą. Galite montuoti automobilyje, RV, valtyje ir kt. Automobilio sirena siūlo automobilio sirenos signalą su mikrofono PA garsiakalbių sistemos avariniu garso stiprintuvu, kad būtų labai apkrauta ir girdima net esate tolimoje vietoje. Lengvas montavimas, patvarus. Naudojant tvirtinimo kronšteiną, montavimas yra paprastas. Trys skirtingi sirenos garsai. Garsas yra grynas, labai garsus.

Specifikacijos: Medžiaga: ABS Dydis: apie 6,5x10 cm / 2,55x3,93 colio Spalva: Juoda

Į paketą įeina: 1x 3 tonų automobilio garso signalas

Pastaba:

  1. Leiskite 1-2 cm paklaidas dėl rankinio matavimo, prieš užsakydami įsitikinkite, kad neprieštaraujate. 2.Dėl skirtingų monitorių skirtumų nuotrauka gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Ačiū už supratingumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas