Parduotuvė

8 colių įkraunamas 10 000 mAh baterija veikiantis …

8 colių įkraunamas 10 000 mAh baterija veikiantis spaustukas ant FanAir cirkuliuojančio USB Fanfor namų biuro automobilio lauko kelionių bėgimo takelis

81.27 €

Kategorija: Kompiuteris ir biuras

Kada ir kur jums to reikia?

Stiprus spaustukas Maksimalus klipo atidarymas iki 3 colių Puikiai tinka ant bėgimo takelio, lovos, biuro stalo

Tylus veikimas mažu greičiu Ventiliatoriaus keliamas triukšmas gali būti vadinamas nereikšmingu. Ventiliatorius veikia itin žemu garsu ir gali būti naudojamas net ramioje aplinkoje.

Jis gali būti naudojamas, kai mokotės, miegate ir užsiimate kita tokia veikla, kuriai reikalinga tyla.

10 000 mAh baterija maitinamas ventiliatoriaus spaustukas Ventiliatorius turi keletą maitinimo šaltinių. Jį galite maitinti naudodami USB kabelį, USB-C arba baterijas. Net mobiliojo telefono adapteris gali būti naudojamas įkrauti ventiliatoriuje esančią bateriją.

Dėl daugybės maitinimo šaltinių jis yra ypač patogus bėgimo takeliui, darbo kambariui, ramiam biurui, bibliotekai, kelionėms lauke, namams, miegamajam, virtuvei, žaidimų kambariui, kemperiui, furgonui, kelionėms, žvejybai, stovyklavimui, žygiams pėsčiomis, kepsnine. , piknikas, važiavimas dviračiu, plaukiojimas valtimis ir pan.

Reguliuojama galva ir išskirtinės savybės Ventiliatorius yra su puikiu dangteliu, kuris yra saugus naudoti, kartu su puikiais greito įkrovimo prievadais. Tai įprastas produktas, pasižymintis įspūdingu vėjo srautu ir oro cirkuliacija.

Dinaminis dizainas + 4 greičių nustatymas Stalinis ventiliatorius sukurtas taip, kad suktųsi greičiau ir generuotų puikų oro srautą. Ventiliatorius sumontuotas su pažangiomis 8 colių mentėmis, kad vėjas cirkuliuotų kelis kartus greičiau nei bet kada anksčiau. Stiprus 3 greičių nustatymas + 1 energijos taupymo nustatymas suteikia jums patogesnį pasirinkimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas