Parduotuvė

8MP 4K stebėjimo WiFi kamera 40x optinis …

8MP 4K stebėjimo WiFi kamera 40x optinis priartinimas vandeniui atsparus PTZ CCTV 150M naktinis matymas automatinio sekimo saugos IP kamera iCsee

208.14 €

Kategorija: Įvairūs

8MP 4K 36X optinio priartinimo PTZ WiFi kamera Ai žmogaus aptikimas / dvipusis garsas / 150M naktinis vaizdas / IP66 atsparus vandeniui

Funkcijos : Palaikykite judesio aptikimo aliarmą 36x optinio priartinimo automatinio fokusavimo objektyvas (4,7–94 mm objektyvas) 2,4 GHz „Wi-Fi“ palaikymas (nepalaikomas 5 GHz) Palaikykite HD 8MP 4K Aukštos kokybės skiriamąją gebą 4 vnt. infraraudonųjų spindulių šviesos diodai, 150 m IR naktinis matymas Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis, palaiko dvipusį garso pokalbį Mikrofono efektyvus diapazonas 15 metrų Garsiakalbio efektyvus diapazonas 60 metrų Palaiko TF / Micro SD kortelę, iki 128G (nepridedama TF kortelės) Panelės pakreipimo sukimasis, horizontalus: 350° ir vertikaliai: 90° Palaikykite P2P, žiūrėkite ir bet kur ir bet kada Elegantiškas kontūras ir lengvas montavimas Pateikite Android ir ios APP (iCSee) ir profesionalią TVS kompiuterio kliento programinę įrangą Palaikykite automatinio sekimo AI žmogaus aptikimą Plastikinė korpuso medžiaga, naudojimas lauke, atsparus vandeniui IP66

Pakavimo sąrašas: 1 * PTZ Wifi kamera 1 * DC 12 V maitinimo šaltinis 1 * angliškas rankinis 1 * varžtų krepšys (pasirenkama TF kortelė)

8MP 4K palyginimas Trijų tipų pikseliai, kuriuos galite pasirinkti. 8MP=4K pasižymi didesne raiška – pranašesnė už 2MP ir 5MP. Suteikite jums sklandų ir stulbinamą super HD patirtį.

36x optinis priartinimas

Fotoaparatas su 4,7–94 mm dvigubu objektyvu ir 36 kartų optiniu priartinimu užtikrina skirtingą žiūrėjimo kampą ir atstumą.

Pan Tilt Rotation Horizontas: nuo 0 iki 350 laipsnių ; Vertikalus: nuo 0 iki 90 laipsnių

150 m IR naktinis matymas 6 vnt. infraraudonųjų spindulių šviesos diodai. 150 m IR naktinis matymas

Judesio aptikimas ir aliarmas Signalizacija Siųsti nuotraukas į nurodytą pašto dėžutę, Signalizacija Įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus į FTP serverį, Signalizacija Įrašykite nuotraukas ir vaizdo įrašus į Micro SD kortelę, Pavojaus pranešimo spaudimas

Spalvotas infraraudonųjų spindulių naktinis matymas Integruoti 8 šviesos diodai, palaiko pilnų spalvų režimą, infraraudonųjų spindulių režimą ir dvigubos šviesos įspėjimo režimą (infraraudonųjų spindulių naktinis matymas rodomas, kai joks objektas nejuda, o balta šviesa bus įjungta, kad aptikus judesį persijungtų į spalvotą režimą ).

Dviejų krypčių garsas Integruotas mikrofonas, palaiko dvipusį garso pokalbį (su garsiakalbiu)

Atsparus vandeniui IP66 Plastikinė korpuso medžiaga, naudojama lauke, atspari vandeniui IP66.

Palaikykite „Onvif“ ir iš anksto nustatytą „Cruise“. Palaikykite Onvif protokolą, jį galima prijungti prie trečiosios šalies NVR centralizuoto valdymo kameros: palaikykite keletą iš anksto nustatytų kruizinių funkcijų.

Wifi ryšys ir LAN ryšys Maitinamas DC12V adapteriu, galite prijungti fotoaparatą prie Wi-Fi tinklo. Galite nustatyti fotoaparato „Wi-Fi“ ryšį arba LAN paiešką naudodami tinklo kabelį, prijungtą prie maršrutizatoriaus, dirbti tik su 2.4G wifi (nepalaikoma 5G).

SD kortelė ir saugykla debesyje Pirmo mėnesio saugykla debesyje ir Max 128G SD kortelės įrašas, duomenų saugumas yra stabilesnis. Jei norite ir toliau naudotis „Cloud Service“, tereikia už tai sumokėti, jei nereikia naudoti, ji automatiškai sustabdys nemokėkite už mokestį.

P2P nuotolinė prieiga / kelių vartotojų Bendrinkite tą pačią kamerą su savo šeimomis, leiskite visiems apsaugoti ir skirti daugiau dėmesio savo namams. P2P technologija leidžia matyti tiesioginę jūsų namo situaciją, kad ir kur būtumėte, tiesiog naudodami P2P paskyrą programėlėje išmaniajame telefone. arba planšetinį kompiuterį.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas