Parduotuvė

8vnt Bling automobilių rinkinys automobilio …

8vnt Bling automobilių rinkinys automobilio durelių rankenos apsauga Blizgantis kalnų krištolas atsparus įbrėžimams lipdukai durų puodelio rankenos apsauginė plėvelė

11.14 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

*1. Gražus: ši blizganti automobilio durų rankena ir dubenėlio lipdukai yra padengti kalnų krištolais, o išvaizda yra išskirtinė ir blizgi; be to, kad apsaugo durų rankeną nuo įtrūkimų, ji gali atlikti gerą dekoratyvinį vaidmenį, o jūsų automobilio durelių spalva lengvai neišbluks.

*2. Praktiška: ši blizganti kalnų krištolinio akmens automobilio durelių rankenos apsauga nuo įbrėžimų leidžia vairuotojams lengvai tai pastebėti važiuojant naktį ir išlaikyti pakankamą saugų atstumą, kad būtų užtikrintas jūsų eismo saugumas.

*3. Apsauginė: apsaugokite durų rankenas ir dubenis nuo subraižymo vinimis, raktais, žiedais ir kitais daiktais. Jis taip pat gali būti naudojamas uždengti automobilio įbrėžimus, taip sukuriant gerą naudojimo efektą.

*4. Patogus: nereikia gręžti ar modifikuoti. Nuvalę durų rankeną, nuplėškite lipduko nugarinėje pusėje esančią plėvelę ir uždenkite ją reikiama padėtimi, ir visas montavimo procesas baigtas.

Apibūdinimas: 1. Medžiaga: Kalnų krištolas 2. Dydis: 13,91,5 cm (rankena), 108,2 cm (dubuo) *3. Kiekis: 8vnt/komplektas

Į paketą įeina: 4 x durų rankenos lipdukai 4 x durelių dubens lipdukai

PASTABA: Gaminio spalva ir išmatavimai gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose, o tai neturi įtakos naudojimui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas