Parduotuvė

90  40 cm automobilio stiliaus bagažinės juostelė …

90 40 cm automobilio stiliaus bagažinės juostelė tinklelis elastingas nailonas galinis užpakalinis bagažinės laikiklis bagažo tinklo laikiklis Auto priedas

13.60 €

Sveiki! Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

Kokybė yra pirmoji su geriausia paslauga. visi klientai yra mūsų draugai.

Pagrindinė spalva: kaip parodyta paveikslėlyje

2019 m. automobilių priedai Envelope Style Trunk Cargo Net Naujas universalus saugojimo įrankis

Aprašymas: - Unikali forma, paprastas stilius, lengvai montuojamas. - Lygus elastingas tinklas, stiprus mastelio keitimas, jis nenukrenta dėl atsparumo trūkumo. - Naudokite kabliuką ir susisiekite su fiksuotu tašku (jūsų galinėje bagažinėje reikia fiksuoto taško) - Tikrasis dydis: 90 cm (35,45") x 40 cm (15,74")

Į paketą įeina: 1 x fiksuotas krovinių dvigubas elastinis tinklas

Pagal rankinį matavimą skirtumas yra 2-3%. prieš pirkdami prekę atidžiai patikrinkite matavimo lentelę. Atkreipkite dėmesį, kad nedidelis spalvų skirtumas turėtų būti priimtinas dėl šviesos ir ekrano. Peržiūra:

Dėkojame už užsakymą. Jei užsakymas viršija 100 USD, galite susisiekti su manimi, suteiksiu jums nuolaidą arba atsiųsiu greitesniu pristatymo būdu, geros dienos. Dėkojame.

1.Siuntimas

Prekė bus greitai išsiųsta po apmokėjimo patvirtinimo.

Paprastai prekė bus pristatyta per 15–45 darbo dienas nuo jos išsiuntimo. Priklausomai nuo jūsų šalies atstumo ir transportavimo. Mes norime, kad prekė greitai jus pasiektų.

Svetainėje galite peržiūrėti mūsų numatomą pristatymo laiką.

  1. Grąžinti pinigus

Dėkojame už užsakymą, jei jūsų siuntinys negavo ilgą laiką, nesijaudinkite, galite greitai susisiekti su mumis ir aš padėsiu jums ieškoti siuntinio, o ne pradėti ginčą, nes tai mums tikrai skauda, ​​jei tai tikrai praradote, nesijaudinkite dėl savo pinigų, mes jums grąžinsime, todėl nieko neprarasite. Su kiekvienu klientu elgiamės atsargiai ir dėmesingai, kad klientas būtų patenkintas ir apsipirktų puikiai, maloniai.

4.Atsiliepimai

Kinijoje yra senas posakis: “Susitikimas yra likimas”. Ačiū, kad pasirinkote mūsų parduotuvę, mes padarysime viską dėl jūsų,

Jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga, palikite mums 5 žvaigždučių atsiliepimą.

Prieš palikdami neigiamą ar neutralų atsiliepimą, susisiekite su mumis. Mes dirbsime su jumis, kad išspręstume visas problemas. O po to galime pasiūlyti tolesnę keitimo ar pinigų grąžinimo paslaugą.

Dėkojame už supratingumą.

*Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas