Parduotuvė

ABS chromo durų rankena dubuo Durų rankena …

ABS chromo durų rankena dubuo Durų rankena Apsauginė danga Dangtis Apdailos automobilių priedai Suzuki Grand Vitara 2005-2015

15.36 €

Kategorija: Įvairūs

spalva parodyta paveikslėlyje, informuojame

Pastaba: Šiek tiek pašildyti dvipusiai klijai, Stabilumas labai padidės. Kaitinamas dvipusis klijai, kai temperatūra yra žemesnė nei 20 laipsnių Celsijaus.

Kaip žinome, automobilių versijos skirtingose ​​šalyse šiek tiek skirsis. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra tokios formos, kaip parodyta mūsų paveikslėlyje, ačiū

Lengvas montavimas, lipni juosta yra gale. Atkreipkite dėmesį, kad naudokite šilumos pistoletą, kad sušildytumėte lipnią juostą prieš montuodami, kad gaminys tvirtai priliptų

Pristatymas:

Siuntimas bus surengtas per 2-4 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo, kol bus patvirtinta pirkėjo informacija ir pristatymo adresas. Nurodykite teisingą pašto kodą ir galiojantį telefono numerį, kad nevėluotų pristatymas.

Importo mokestis: Mes nebūsime atsakingi už jokius muitinės ar importo mokesčius, kuriuos ima muitinė. Ant siuntinio pažymėsime prekės vertę 5-35 USD, ši vertė skirta tik pagal užsakymą deklaruoti. Jei turite specialių pageidavimų dėl deklaruotos vertės, praneškite mums, mes pasistengsime patenkinti jūsų poreikius.

Atsiliepimas:

Atsiliepimai yra labai svarbūs kiekvienai parduotuvei, prekiaujančiai internetu. Tikimės, kad mūsų pirkėjai pirmiausia susisieks su mumis prieš palikdami neigiamą / neutralų atsiliepimą. Praneškite mums apie gaminio problemą, kad galėtume užsidirbti galimybę stengtis padėti išspręsti problemą. Esame įsitikinę, kad pasiūlysime gerą jūsų problemos sprendimą.

Jūsų pasitenkinimas yra mums didžiausias rūpestis. Prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis, kad geriau išspręstume bet kokią problemą. Labai ačiū!

  • Visos prekės bus siunčiamos registruotu oro paštu arba greitojo pristatymo paslauga, bus pasiūlytas sekimo numeris
  • Visos prekės bus išsiųstos per 2–4 darbo dienas
  • Jei negaunate prekės laiku, nedelsdami susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos. Ačiū už supratingumą

Ypatybė: 1.100% Visiškai naujas. 2.Garantuota aukšta kokybė. 3. Lengvas montavimas. 4. Įsitikinkite, kad paviršius, ant kurio bus naudojamas produktas, yra švarus, sausas ir be nešvarumų, riebalų ir vaško. 5. Nustatykite tikslią produkto vietą. 6.Nuimkite apsauginę plėvelę nuo klijų, atsargiai sulygiuokite ir tada tvirtai paspauskite, kad užtikrintumėte tinkamą sukibimą. 7. Nejudinkite gaminio ir neplaukite automobilio 24 valandas po sumontavimo.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas