Parduotuvė

Aliuminio automobilių alyvos dangtelis kuro bako …

Aliuminio automobilių alyvos dangtelis kuro bako alyvos dangtis variklio alyvos pildymo dangtelis skirtas Honda DBHKFL serijos Mugen

14.70 €

Funkcijos: visiškai naujas ir aukštos kokybėsPagamintas iš kokybiškos medžiagos ir gali būti gerai sandarinamas, todėl nesijaudinsite, kad aliejus išsiskirs. Atsparus aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui. Galima rinktis iš įvairių spalvų. Moderni, estetiška išvaizda ir netikėta ištvermė, šios degalų įpylimo angos durelės suteikia šaunią išvaizdą ir saugų vairavimą. Lengva montuoti, pritvirtinant tiesiai ant esamos dujų dangtelio angos. TIK degalų bakas, kitų paveikslėlyje pavaizduotų priedų demonstracinė versija neįtraukta.

Specifikacija: Medžiaga: aliuminio lydinys Spalva: skalda/raudona/juoda/mėlyna/spalvingasViršutinis skersmuo: apie 55 mm / 2,16 col. Apatinis skersmuo: apie 32 mm / 1,26 col. Kiekis: 1 vnt.

Pastaba: Nėra mažmeninės prekybos paketo. Perėjimas: 1 cm = 10 mm = 0,39 colio Leiskite 0–1 cm paklaidą dėl rankinio matavimo. Prieš siūlydami kainą įsitikinkite, kad neprieštaraujate. Dėl skirtingų monitorių skirtumo paveikslėlis gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Ačiū!

Į paketą įeina: 1x kuro bakas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas