Parduotuvė

„Android 11.0“ skirta „Nissan Teana 3 Altima 5 …

„Android 11.0“ skirta „Nissan Teana 3 Altima 5 L33“ 2013–2020 m. GPS 4G navigacija automobilio daugialypės terpės grotuvas vaizdo stereofoninis įrenginys

194.43 €

Kategorija: Įvairūs

šis įrenginys tinka:

Nissan Teana 3 Altima 5 L33 2013-2020 m

Pristatymas: Siuntimas bus surengtas per 7 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo, kol bus patvirtinta pirkėjo informacija ir pristatymo adresas. Nurodykite teisingą pašto kodą ir galiojantį telefono numerį, kad nevėluotų pristatymas.

  1. Paprastai siunčiame per DHL, FedEx arba EMS — mes pasirenkame jums ekonomiškiausią būdą.
  2. Jei pirkėjui reikia, kad siuntinys būtų pristatytas tam tikru kurjeriu ar kitu skubiu būdu, susisiekite su mūsų pardavimais, kad pakoreguotume kainą prieš mokėdami.
  3. Maža 2,0 kg pakuotė paprastai siunčiama Kinijos paštu / HK paštu.
  4. Neįskaitant atokiųjų vietovių mokesčio už adresus, nurodytus atokiose vietovėse DHL/UPS svetainėje, bus taikomas papildomas 40 JAV dolerių mokestis.

Importo mokestis: Mes NEATSAKOME JOKIŲ importo mokesčių, muitinės mokesčių ar muitinės vėlavimo. Jei siuntinys grąžinamas mums dėl pirkėjo atsisakymo sumokėti aukščiau nurodytus mokesčius, mes NESIųsime siuntos pakartotinai, kol pirkėjas nesumokės šių mokesčių ir nesumokės VISŲ grąžinimo ir pakartotinio siuntimo išlaidų. Pirkėjas negali atšaukti užsakymo arba prašyti grąžinti pinigus dėl aukščiau nurodytos priežasties.

Grąžinimas ir garantija: Visos prekės yra visiškai naujos tiesiai iš gamyklos. Gavę nekokybišką prekę, susisiekite su mumis per 7 dienas nuo pasirašymo ant kvito. Mes grąžinsime arba pakeisime. Grąžinimas per 1 metus nuo pirkimo datos gali būti suremontuotas. Klientai yra atsakingi už grąžinimo pašto išlaidas ir prekės grąžinimą mums. Mes atsiųsime atgal už savo kainą. Visas grąžinimas turi būti patvirtintas mūsų aptarnaujančio personalo, mes neprisiimame atsakomybės už jokį grąžinimą be išankstinio įspėjimo. Grąžinant be defektų, taikomas administracinis mokestis. Suteikiame vienerių metų gamyklinę garantiją (priedai neįeina). Garantija nustoja galioti nuo: (1) Žala, atsiradusi dėl: Netinkamo susidėvėjimo, nešvarumų, netinkamo naudojimo, netinkamo įrengimo ar naudojimo, aplaidumo, nelaimingo atsitikimo. (2) Bet kokia žala, atsiradusi dėl netinkamos pakuotės, kai pirkėjai grąžina prekę mums. (3) Jei prekę išmontavo ar suremontavo neįgaliotas asmuo.

Atsiliepimas: Patenkinti klientai yra mūsų pagrindinis tikslas. Jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, palikite mums 5 žvaigždučių atsiliepimą. Jei turite problemų ar klausimų, susisiekite su mumis prieš pradėdami ginčą arba palikdami bet kokį atsiliepimą. Į visas žinutes ar el. laiškus bus atsakyta per vieną darbo dieną. Jei negaunate mūsų atsakymo, maloniai prašome dar kartą atsiųsti savo el. laišką arba skundą mūsų vadybininkui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas