Parduotuvė

„Android“ automobilio RADIJAS skirtas „Toyota-y …

„Android“ automobilio RADIJAS skirtas „Toyota-y Yaris 2005-2012“ 9 colių automobilio daugialypės terpės DVD grotuvas GPS navigacijos palaikymas „Carplay“ automobilio informacija

186.32 €

1.Puiki žinia ES šalių pirkėjams Jei užsakymo apmokėjimas <150EUR, reikia sumokėti PVM. per Aliexpress užsakymą .gavus siuntą nebereikia mokėti .s .es, ji įtraukta į užsakymo kainą ! Jei jūsų užsakymo apmokėjimas >150 EUR, pasirinkite siuntimą iš „Kinijos“, reikia pasirinkti „DHL“ pristatymo būdą, tada mokėti nereikia. kai gausi siuntinį. pardavėjas apmoka iš anksto! (apie 15 darbo dienų pirkėjas gali gauti siuntinius) 2.Jei pirkėjai turi geresnį būdą padėti išvalyti .s, susisiekite su mumis. 3. Mes esame gamyklos pardavėjas, jei perkate daugiau, įdėkite juos į pirkinių krepšelį, mes pakeisime kainą! Galime išsiųsti Kinijos adresu, jei jums reikia, kad mašinos atsiųstume Kinijos adresu, susisiekite su mumis! 4.Mūsų tikslas yra toliau sunkiai dirbti, kad sukurtume naujovišką automobilio daugialypės terpės grotuvo radijo aparatinę ir programinę įrangą, kad galėtumėte suasmeninti. Prieš išsiunčiant visus produktus buvo atliktas griežtas kokybės patikrinimas, įsitikinkite, kad kokybė yra aukšta. NEMOKAMAI teikiame programinės aparatinės įrangos, programinės įrangos, vartotojo sąsajos, GPS navigacijos žemėlapių atnaujinimus. 5. Jei gaminys turi problemų per 365 DIENAS nuo gavimo patvirtinimo, palaikykite nemokamo grąžinimo ir pinigų grąžinimo palaikymą per 15 dienų arba mes pakeisime naują įrenginį tiesiogiai už jus, bet pirmiausia susisiekite su mumis ir susisiekite su 24H .er paslauga.

6.Jei norite aukštesnės konfigūracijos, spustelėkite paveikslėlį žemiau jos ieškokite arba paprašykite mūsų, parduodame visus automobilius!

       patikrinkite sistemos versiją čia, įmontuotą daug vartotojo sąsajų, kad galėtumėte laisvai pasirinkti!

Pagrindinės visų versijų funkcijos (1+16G, 2+32G): įtaisytas belaidis grotuvas ir laidinis Android auto, HD 1024*600IPS 2.5D talpinis 9 colių ekranas 4core Android 11 API291.4GHZ CPU1080p vaizdo įrašų atkūrimas, automobilio vairo mygtukų valdymas, integruoto mikrofono palaikymas BluetoothWIFIGoogle žemėlapis GPS navigacijaPaleisti parduotuvęYouTubeNetflix, SpotifySplit ScreenMirror nuorodaFMRDS radijas Palaikykite USB priekinį ADAS DVR įrašymo įrenginįAHD galinę ir priekinę kamerąEuropa DAB + padangų slėgio stebėjimo sistema. WIFI obd2du usb kabelio prievado kištukas ir Playall automobilio logotipo nustatymai, spalvingų mygtukų lempučių keitimas, 4g interneto funkcija (reikia nusipirkti 4g usb raktą), navigacija apima rėmą ir laidus kartu, mikrofonas ir diegimo įrankiai kaip dovana

montavimo įrankiai ir išorinis mikrofonas dovanų

tik 2+32G gali palaikyti įmontuotą belaidį grojimą ir laidinį Android auto, 1+16G gali palaikyti išorinį carplay ir Android auto „CarPlay“ atlieka veiksmus, kuriuos norite atlikti su „iPhone“ vairuojant, ir pateikia juos tiesiai į jūsų automobilio integruotą ekraną. Galite gauti nuorodas, skambinti, siųsti ir gauti žinutes bei klausytis muzikos taip, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kelią. Tiesiog prijunkite savo iPhone ir pirmyn.

Toyota Yaris 2005–2012 m

palaikomi priedai (kabeliai ir rėmai bei navigacija)

vienas RCA laidas su išorinio mikrofono įvestimi, vienas atbulinės eigos kameros laidas su WiFi ir BT signalo kabeliais, vienas GPS antenos laidas, du USB laidai, vienas montavimo įrankis, vienas išorinis mikrofonas

palaiko kelias kalbas rusų, anglų, ispanų, italų, prancūzų, čekų, arabų, vokiečių, hebrajų, kinų, estų, lenkų, filipiniečių, suomių, korėjiečių, olandų, kroatų, latvių, lietuvių, rumunų, norvegų, portugalų, japonų, švedų, tajų, turkų, ukrainiečių, vengrų, slovakų, danų, slovėnų ir pan.

palaikykite spalvingų mygtukų lempučių keitimą Key palaiko įvairių spalvų ekranus, galite pasirinkti savo mėgstamą spalvą nustatydami

palaiko originalų ir išorinių vairo mygtukų valdymą.

Valdykite muziką arba naudokite skambinimo laisvų rankų įranga funkciją, kad galėtumėte saugiai eiti ir sutelkti dėmesį į kelią.

1024*600 ekrano skiriamoji geba

2.5D išlenktas skydelis galėtų atsispirti įbrėžimams, būtų lengvesnis ir lygesnis. Įranga naudoja 2,5D lankinį ekraną, kuris yra labai išskirtinės išvaizdos, vientisas, atsparus įbrėžimams, atsparus įtrūkimams ir atsparus korozijai.

palaiko du usb prievadus Palaiko „Android“ daugialypės terpės grotuvą, gali leisti muziką / filmų nuotraukas per USB jungtį ir palaikyti dvi USB jungtis

palaiko įmontuotą veidrodžio nuorodą

Ekrano dubliavimas leidžia atspindėti mobiliojo telefono ekraną šiame įrenginyje. Galite pasirinkti žiūrėti filmą tiesiai ekrane arba jame skaityti el. laišką.

palaiko įmontuotą GPS, BDS, GLONASS palaikykite internetinį žemėlapį, pvz., google žemėlapį, sygic, waze, yandex, igo, „Navitel“ ir pan. Integruota pasaulinės padėties nustatymo sistema, įvairiakryptis žemėlapio rodymas sinchroniškai rodomas realiu laiku eismo sąlygas, greitas ir tikslus padėties nustatymas

palaiko išorinį 4G tinklo ryšį. (4G tinklui reikės nusipirkti 4G usb raktą, 40 USD)

palaiko įmontuotą WiFi funkciją Mėgausitės naršymo internete teikiamais malonumais, galėsite naršyti internete / muziką / filmus ir pan.

palaiko FM/RDS radiją Čia yra daugybė radijo stočių, apimančių pasaulį, įvairios radijo stotys, kad atitiktų jūsų skirtingus pageidavimus.

Palaikykite BT funkciją

Telefonų knyga su vardų paieškos funkcija ir skambintojo vardo rodymas tiesiogiai Įeinantys skambučiai, rinkti skambučiai, praleisti skambučiai su skambintojo ID. Palaikykite BT muzikos transliaciją.

palaiko 1080p vaizdo įrašą 1080P vaizdo dekoderis, True Color 24 HD ekranas. Palaikykite tobulą APE muzikos 3D pagreitį, leidžiantį sklandžiai atkurti bet kurią USB / SD kokybės vaizdo įrašo dalį.

palaiko išorinio mikrofono įvesties jungtį

palaiko padalintą ekraną ir PIP (vaizdas paveikslėlyje) funkciją Palaiko dvi programas, kurios vienu metu bus rodomos ekrane, todėl operacija tampa patogesnė ir greitesnė.

palaiko AHD atbulinės eigos galinę kamerą AHD galinio vaizdo vaizdo kokybė yra aiškesnė nei įprastų fotoaparatų. Įjunkite galinę pavarą ir automatiškai perjunkite į galinį vaizdą ekrane. Laiku raskite kliūtis, sukurkite saugią vairavimo aplinką

Palaikykite ADAS priekinį DVR nuo susidūrimo įspėjimo vairavimo įrašymo įrenginį Vairavimo metu nustatoma, kad automobilis yra per arti priekinio automobilio arba automobilis nukryps iš eismo juostos ir skleis išankstinį įspėjamąjį toną, kad sumažintų eismo įvykių skaičių ir būtų saugesnis važiavimas.

palaiko išorinį DAB+/tpms/obd2 DAB+ adapteris, skaitmeninis garso transliavimas TPMS, padangų slėgio stebėjimas padangoje, gali iš esmės išvengti staigių padangų problemų vairuojant OBDIl, kai šiame įrenginyje yra OBDll funkcija, galite stebėti realaus laiko duomenis ir gedimo kodus, gautus iš transporto priemonės kompiuterio

palaikykite daugybę įmontuotų vartotojo sąsajų, kurią galite laisvai pasirinkti patys!

atraminių laidų prijungimo schema

palaiko galinės kameros diegimo žingsnių diagramą

palaiko priekinį DVR diegimo žingsnių diagramą

Dėkojame už visų penkių žvaigždučių atsiliepimus

Mūsų paslaugų garantija Gaminiui suteikiame vienerių metų garantiją. Vienerių metų gamyklinė garantija (priedai neįtraukti). Garantija nustoja galioti nuo: (1) Žala, atsiradusi dėl: Netinkamo susidėvėjimo, nešvarumų, netinkamo naudojimo, netinkamo įrengimo ar naudojimo, aplaidumo, nelaimingo atsitikimo. (2) Bet kokia žala, atsiradusi dėl netinkamos pakuotės, kai pirkėjai grąžina prekę mums. (3) Jei prekę išmontavo ar suremontavo neįgaliotas asmuo.

Grąžinimo ir pinigų grąžinimo paslaugos Visos prekės yra visiškai naujos tiesiai iš gamyklos. Gavę nekokybišką prekę, susisiekite su mumis per 3 dienas nuo pasirašymo ant kvito. Mes grąžinsime arba pakeisime. Grąžinus per 7 dienas nuo gavimo, pinigai gali būti grąžinti (neįskaitant siuntimo krovinio) Grąžina per 20 dienų nuo gavimo gali būti pakeista. Grąžinimas per 1 metus nuo pirkimo datos gali būti suremontuotas. „.ers“ yra atsakingas už grąžinimo pašto išlaidas ir prekės grąžinimą mums. Mes atsiųsime atgal už savo kainą. Visas grąžinimas turi būti patvirtintas mūsų aptarnaujančio personalo, mes neprisiimame atsakomybės už jokį grąžinimą be išankstinio įspėjimo. Grąžinant be defektų, taikomas administracinis mokestis.

Jūsų įvertinimas yra mūsų išankstinė motyvacija *Jei gavę mūsų produktą jaučiatės laimingi, palikite mums 5 pradžios atsiliepimą, jūsų teigiami atsiliepimai bus geriausia mūsų varomoji jėga.

  • Jei nesate patenkinti šiuo pirkiniu, nepradėkite ginčo, susisiekite su mumis per 24 valandas, mes susisieksime su jumis, kol problema bus išspręsta

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas