Parduotuvė

„Android“ skirta „Mitsubishi Pajero Sport 2 L200 …

„Android“ skirta „Mitsubishi Pajero Sport 2 L200 Triton 2008-2015“ 2016 m. automobilio radijas Multimedijos vaizdo grotuvas GPS palaikymas Informacija apie automobilį

218.42 €

1.Puiki žinia ES šalių pirkėjams

Jeigu Jūsų užsakymo apmokėjimas <150EUR, tai mūsų kaina su muito mokesčiu!

Jei Jūsų užsakymo apmokėjimas >150EUR, rinkitės siuntimą iš “Kinijos”, reikia pasirinkti “DHL” pristatymo būdą, tada mūsų kaina su muito mokesčiu! 2. Esame gamyklos pardavėjas, jei perkate daugiau, įdėkite juos į pirkinių krepšelį, mes pakeisime kainą! 3.Mūsų tikslas yra toliau sunkiai dirbti, kad būtų sukurta naujoviška automobilio daugialypės terpės grotuvo radijo aparatinė ir programinė įranga, kad suteiktų jums asmeninę patirtį. Prieš išsiuntimą visi produktai buvo išlaikyti griežtus kokybės patikrinimus, įsitikinkite, kad jie yra aukšti. Nemokamai teikiame programinės įrangos, programinės įrangos, vartotojo sąsajos, GPS navigacijos žemėlapių atnaujinimus. 4. Jei gaminys turi problemų per 365 dienas nuo gavimo patvirtinimo, palaikykite nemokamo grąžinimo ir pinigų grąžinimą per 15 dienų, arba mes pakeisime naują mašiną tiesiogiai už jus, bet pirmiausia susisiekite su mumis, kad susisiektumėte, 24 valandų klientų aptarnavimas!

patikrinkite sistemos versiją čia, įmontuotą daug vartotojo sąsajų, kad galėtumėte laisvai pasirinkti!

Pagrindinės visų versijų funkcijos (1+16G ir 2+32G): įtaisytas belaidis grotuvas ir laidinis „Android auto“ (palaiko tik 2+32G)+HD 1024*600+IPS 2.5D talpinis 9 colių ekranas+4core+Android 11 API29+1.4GHZ procesorius+1080p vaizdo įrašų atkūrimas+palaikymas automobilio vairo mygtukų valdikliai+įtaisytasis mikrofonas+Bluetooth+WIFI+Google žemėlapis GPS navigacija+Play parduotuvė+YouTube+Netflix+Spotify+Split Screen+Mirror nuoroda (tik 1+ Palaiko 16G +spalvingos mygtukų lemputės keičiamos+4g interneto funkcija(reikia pirkti 4g usb raktą)+navigacija kartu su rėmeliu ir laidais+dovana išorinis mikrofonas ir montavimo įrankiai

montavimo įrankiai ir išorinis mikrofonas dovanų

palaiko originalų ir išorinių vairo mygtukų valdymą.

Valdykite muziką arba naudokite skambinimo laisvų rankų įranga funkciją, kad galėtumėte saugiai eiti ir sutelkti dėmesį į kelią.

tik 2+32G gali palaikyti įmontuotą belaidį grojimą ir laidinį Android auto, 1+16G gali palaikyti išorinį carplay ir Android auto „CarPlay“ atlieka veiksmus, kuriuos norite atlikti su „iPhone“ vairuojant, ir pateikia juos tiesiai į jūsų automobilio integruotą ekraną. Galite gauti nuorodas, skambinti, siųsti ir gauti žinutes bei klausytis muzikos taip, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kelią. Tiesiog prijunkite savo iPhone ir pirmyn.

palaikykite spalvingų mygtukų lempučių keitimą

Key palaiko įvairių spalvų ekranus, galite pasirinkti savo mėgstamą spalvą nustatydami

Jei jūsų automobilio radijas yra su originaliu dideliu ekranu su kamera ir „rockford“ stiprintuvu, norėdami baigti diegimą, turite nusipirkti „Canbus“ už 20 USD. Norėdami nusipirkti kabelį B, spustelėkite toliau pateiktą paveikslėlį!

Taikomi modeliai ir metai:

      Skirta Mitsubishi Pajero Sport 2 L200 Triton 2008–2016 m.

palaikomi priedai (kabeliai ir rėmai bei navigacija)

rėmeliai+vienas navigacijos aparatas+maitinimo laidai+vienas atbulinės eigos kameros vaizdo įvesties laidas su WiFi ir BT signalo kabeliais+du USB laidai+vienas GPS antenos laidas+vienas RCA laidas su išorinio mikrofono įvestimi+vienas montavimo įrankis+dovana+vienas išorinis mikrofonas

                                                                               palaikykite daugybę įmontuotų vartotojo sąsajų, kurią galite laisvai pasirinkti patys!

Fono tapetai gali būti laisvai keičiami pagal pageidavimą

palaiko kelias kalbas Rusų anglų ispanų italų prancūzų čekų arabų vokiečių hebrajų kinų estų lenkų filipiniečių suomių korėjiečių olandų kroatų latvių rumunų norvegų portugalų japonų švedų tajų turkų ukrainiečių vengrų slovakų danų slovėnų ir pan.

1024*600 ekrano skiriamoji geba

2.5D išlenktas skydelis galėtų atsispirti įbrėžimams, būtų lengvesnis ir lygesnis. Įranga naudoja 2,5D lankinį ekraną, kuris yra labai išskirtinės išvaizdos, vientisas, atsparus įbrėžimams, atsparus įtrūkimams ir atsparus korozijai.

palaiko padalinto ekrano funkciją

Palaiko dvi programas, kurios vienu metu bus rodomos ekrane, todėl operacija tampa patogesnė ir greitesnė.

palaiko du usb prievadus Palaiko „Android“ daugialypės terpės grotuvą, gali leisti muziką / filmų nuotraukas per USB jungtį ir palaikyti dvi USB jungtis

palaiko įmontuotą veidrodinį ryšį (tik 1+16G gali palaikyti)

Ekrano dubliavimas leidžia atspindėti mobiliojo telefono ekraną šiame įrenginyje. Galite pasirinkti žiūrėti filmą tiesiai ekrane arba jame skaityti el. laišką.

palaiko įmontuotą GPS, BDS, GLONASS palaikykite internetinį žemėlapį, pvz., google žemėlapį, sygic, waze, yandex, igo, „Navitel“ ir pan. Integruota pasaulinės padėties nustatymo sistema, įvairiakryptis žemėlapio rodymas sinchroniškai rodomas realiu laiku eismo sąlygas, greitas ir tikslus padėties nustatymas

                                   >>>palaiko išorinį 4G tinklo ryšį. (4G tinklui reikės nusipirkti 4G usb raktą, 40 USD)

palaiko įmontuotą WiFi funkciją Mėgausitės naršymo internete teikiamais malonumais, galėsite naršyti internete / muziką / filmus ir pan.

palaiko FM/RDS radiją Čia yra daugybė radijo stočių, apimančių pasaulį, įvairios radijo stotys, kad atitiktų jūsų skirtingus pageidavimus.

Palaikykite BT funkciją

Telefonų knyga su vardų paieškos funkcija ir skambintojo vardo rodymas tiesiogiai Įeinantys skambučiai, rinkti skambučiai, praleisti skambučiai su skambintojo ID. Palaikykite BT muzikos transliaciją.

palaiko 1080p vaizdo įrašą 1080P vaizdo dekoderis, True Color 24 HD ekranas. Palaikykite tobulą APE muzikos 3D pagreitį, leidžiantį sklandžiai atkurti bet kurią USB / SD kokybės vaizdo įrašo dalį.

palaiko išorinio mikrofono įvesties jungtį

palaiko AHD atbulinės eigos galinę kamerą AHD galinio vaizdo vaizdo kokybė yra aiškesnė nei įprastų fotoaparatų. Įjunkite galinę pavarą ir automatiškai perjunkite į galinį vaizdą ekrane. Laiku raskite kliūtis, sukurkite saugią vairavimo aplinką

Palaikykite ADAS priekinį DVR nuo susidūrimo įspėjimo vairavimo įrašymo įrenginį Vairavimo metu nustatoma, kad automobilis yra per arti priekinio automobilio arba automobilis nukryps iš eismo juostos ir skleis išankstinį įspėjamąjį toną, kad sumažintų eismo įvykių skaičių ir būtų saugesnis važiavimas.

palaiko išorinį DAB+/tpms/obd2 DAB+ adapteris, skaitmeninis garso transliavimas TPMS, padangų slėgio stebėjimas padangoje, gali iš esmės išvengti staigių padangų problemų vairuojant OBDIl, kai šiame įrenginyje yra OBDll funkcija, galite stebėti realaus laiko duomenis ir gedimo kodus, gautus iš transporto priemonės kompiuterio

                                              atraminių laidų prijungimo schema

palaiko galinės kameros diegimo žingsnių diagramą

palaiko priekinį DVR diegimo žingsnių diagramą

Dėkojame už visų penkių žvaigždučių atsiliepimus

Mūsų paslaugų garantija Gaminiui suteikiame vienerių metų garantiją. Vienerių metų gamyklinė garantija (priedai neįtraukti). Garantija nustoja galioti nuo: (1) Žala, atsiradusi dėl: Netinkamo susidėvėjimo, nešvarumų, netinkamo naudojimo, netinkamo įrengimo ar naudojimo, aplaidumo, nelaimingo atsitikimo. (2) Bet kokia žala, atsiradusi dėl netinkamos pakuotės, kai pirkėjai grąžina prekę mums. (3) Jei prekę išmontavo ar suremontavo neįgaliotas asmuo.

Grąžinimo ir pinigų grąžinimo paslaugos Visos prekės yra visiškai naujos tiesiai iš gamyklos. Gavę nekokybišką prekę, susisiekite su mumis per 3 dienas nuo pasirašymo ant kvito. Mes grąžinsime arba pakeisime. Grąžinus per 7 dienas nuo gavimo, pinigai gali būti grąžinti (neįskaitant siuntimo krovinio) Grąžina per 20 dienų nuo gavimo gali būti pakeista. Grąžinimas per 1 metus nuo pirkimo datos gali būti suremontuotas. Klientai yra atsakingi už grąžinimo pašto išlaidas ir prekės grąžinimą mums. Mes atsiųsime atgal už savo kainą. Visas grąžinimas turi būti patvirtintas mūsų aptarnaujančio personalo, mes neprisiimame atsakomybės už jokį grąžinimą be išankstinio įspėjimo. Grąžinant be defektų, taikomas administracinis mokestis.

Jūsų įvertinimas yra mūsų išankstinė motyvacija *Jei gavę mūsų produktą jaučiatės laimingi, palikite mums 5 pradžios atsiliepimą, jūsų teigiami atsiliepimai bus geriausia mūsų varomoji jėga.

 • Jei nesate patenkinti šiuo pirkiniu, nepradėkite ginčo, susisiekite su mumis per 24 valandas, mes susisieksime su jumis, kol problema bus išspręsta

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas