Parduotuvė

Anglies pluošto valdymo pavarų perjungimo …

Anglies pluošto valdymo pavarų perjungimo rankenėlės rankenos dangtelio dekoravimo dėklas skirtas BMW 2 serijos F87 M2 3 serijai F80 M3 4 serijai F82 F83 M4

134.48 €

Kategorija: Įvairūs

Anglies pluošto valdymo pavarų perjungimo rankenėlės rankenos dangtelio dekoravimo dėklas, skirtas BWM 2 serijai F87 M2 3 serijai F80 M3 4 serijai F82 F83 M4

funkcijos

· Anglies pluošto interjero priedai.

· Patobulinkite bendrą transporto priemonės išvaizdą.· Anglies pluoštas (nereikia dažyti) .· Parduodamas kaip vienas ar daugiau. · Tinka BWM 2 serijai F87 M2 3 serijai F80 M3 4 serijai F82 F83 M4.

· Lengvas montavimas. Pakeiskite originalą.· Pakuotė Kartoninė dėžutė .

apibūdinimas

Pagerinkite bendrą automobilio išvaizdą. Papuoškite savo automobilį pridėdami šį gaminį. Šie gaminiai pagerina bendrą transporto priemonės išvaizdą ir sukuria įspūdį. Tai ne viskas apie išvaizdą, ji taip pat yra funkcionali, nes apsaugo jūsų automobilį. Jei mylite savo automobilį ir norite išvengti buferio stovėjimo aikštelėse, tai yra labai geras sprendimas.

Anglies pluošto konstrukcija. Anglies pluošto gaminiai gaminami iš aukštos temperatūros, rankomis klojamos anglies pluošto medžiagos, turi jūrinę skaidraus gelio dangą su UV apsauga, kad būtų patvarūs.

Ar tiks mano automobiliui?

Jei nesate tikri, kad šie gaminiai tinka jūsų automobiliui, galite atsiųsti savo automobilio nuotraukas, kad susisiektumėte su mumis ir patikrintumėte, ar jie tinka.

Produktų nuotraukos

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas