Parduotuvė

Animacinis liūto sienos lipdukas Hakuna Matata Tai …

Animacinis liūto sienos lipdukas Hakuna Matata Tai reiškia kad nereikia nerimauti Citata Tree Zoo Automobilių Vinilo sienos lipdukas Lipdukas Įkvepianti citata Z283

16.29 €

Kategorija: Namai ir sodas

Mieli klientai, sveiki atvykę į parduotuvę

Produkto informacija 1: Mūsų vinilinius sienų lipdukus gamina prekės ženklų gamintojai, gaminiai yra aukštos kokybės, atsparūs vandeniui, netoksiški ir nekenksmingi aplinkai. 2: lipdukas yra išpjautas ir nespausdintas, todėl jame nėra fono. 3: Lipdukų popierių lengva klijuoti, lengva išardyti, labai patogu naudoti, jį galima klijuoti ant visų lygių, plokščių, sausų ir nedulkėtų paviršių nepažeidžiant sienos, tačiau panaudojus jo negalima pakartotinai. 4: Vaizdas skirtas tik nuorodai ir gali neatspindėti tikrojo dydžio. Kad lipdukas 100% tilptų jūsų erdvėje, turėtumėte išmatuoti erdvę. Dėl skirtingų ekrano efektų gali būti nedidelių spalvų skirtumų. 5: Į pakuotę paprastai įeina: 1 vinilo lipdukas; 1 perkėlimo plėvelė; 1 naudojimo instrukcijos. Produktų dydžiai:

S: 43x26cm M: 68x43cm P: 91x57cm

Pastaba: gaminiai, kurių ilgis ir plotis viršija 60 cm, bus supakuoti į dvi ar daugiau dalių. Jei reikia kitų dydžių, palikite žinutę ir praneškite mums.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas