Parduotuvė

Atbulinės eigos žibinto rėmo priekabos vilkties …

Atbulinės eigos žibinto rėmo priekabos vilkties kablio tvirtinimo kronšteinas Modifikuotas LED darbinis žibintas suderinamas su Wrangler visureigių automobilių dalimis

13.42 €

Kategorija: Įvairūs

Atbulinės eigos žibinto rėmo priekabos vilkties kablio tvirtinimo kronšteinas Modifikuotas LED darbinis žibintas, suderinamas su Wrangler visureigių automobilių dalimis

Ypatybė:

  1. Priedai: tinka automobiliams, greitosios pagalbos automobiliams, gaisriniams automobiliams, policijos krautuvams, ekskavatoriams, sunkvežimiams, sedanams, limuzinams, limuzinams, keturračiams, UTV, visureigiams ir kt.2. Diegimas yra gana paprastas, reikia tik kai kurių įprastų rankinių įrankių. Tačiau įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos montavimui! Tarp priekabos kablio, buferio ir lakštinio metalo turi būti bent 4 colių atstumas, kad būtų galima sumontuoti priekabos kablio laikiklį.

Aprašymas:Pavadinimas: Atbulinės eigos žibinto laikiklisMedžiaga: Aliuminis Spalva: Juoda Dydis: kaip parodyta paveikslėlyje. Suderinamas su greitosios pagalbos automobiliu ugniagesių sunkvežimiu policijos krautuvas ekskavatorius sunkvežimis sedanas sedanas limuzinas ATV UTV visureigis ir kt.

Pakuočių sąrašas: 1 x atbulinės eigos žibinto laikiklisPastaba:1. Dėl rankinio matavimo leiskite 1-3 mm paklaidą. Įsitikinkite, kad neprieštaraujate prieš siūlydami kainą.2. Dėl skirtingų monitorių skirtumo paveikslėlis gali neatspindėti tikrosios gaminio spalvos. Dėkoju.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas