Parduotuvė

„Audi Quattro Supercars“ serija RS6RS7R8 šaunūs …

„Audi Quattro Supercars“ serija RS6RS7R8 šaunūs sportinių automobilių plakatai tapyba ant drobės HD spausdinimo sienelės paveikslai miegamojo namų dekoras

6.57 €

Kategorija: Įvairūs

Atkreipkite dėmesį

  1. Paveikslas nėra tapytas rankomis, jis atspausdintas mašina.
  2. Siekdami sumažinti siuntimo išlaidas ir išvengti gabenimo metu pažeisto rėmo, be kilimėlio, be vidinio rėmo, be išorinio rėmo, tik drobė. 3. Dėl skirtingų kompiuterių monitorių, mobiliųjų telefonų apšvietimo efektų objektų spalva šiek tiek skirsis nuo rodomų paveikslėlių Mūsų parduotuvėje. 4,1 colio = 2,54 cm
  3. Priimame pasirinktinius dydžius ir paveikslėlius. Jei norite, susisiekite su mumis.
  4. Numatoma pristatymo data priklausys nuo muitinės, oro sąlygų ir pan., kartais gavimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, susisiekite su mumis, kai negavote pakuotės, kad pratęstume užsakymo apsaugos laiką.

Dydžio nuoroda:

Produkto paroda:

Medžiaga

  1. Puikios tekstūros drobė                      2. Aplinkos apsauga Beskonis
  2. Puikus ir lygus audinio paviršius      4. Atsparus vandeniui

Pakuotės detalės

  1. Naudojame profesionalią ir tvirtą PVC VAMZDŽIO pakuotę, kad užtikrintume jūsų pakuotės saugumą transportuojant. 2.Vandeniui atspari juosta, apvyniota aplink vamzdelį.

Apie siuntimą:

  1. Prieš pateikdami užsakymą įsitikinkite, kad adresas yra teisingas arba pilnas.
  2. Paketas bus išsiųstas su ePacket ir Kinijos pašto oro paštu nemokamai, susisiekite su mumis, jei norite, kad pristatymas būtų kokybiškas.
  3. Numatoma pristatymo data priklausys nuo muitinės, oro sąlygų ir tt, kartais gavimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, susisiekite su mumis, kai negavote pakuotės, kad pratęstume užsakymo apsaugos laiką.

Apie paslaugą: Dedame visas pastangas, kad pirkėjas būtų patenkintas, susisiekite su mumis, jei kyla kokių nors kokybės problemų, prekė negauta ir pan., pinigų grąžinimas ar pakeitimas yra priimtinas. Nepalikite neigiamo atsiliepimo prieš susisiekdami. Ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas